„Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych”
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GRAJEWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00314182
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00314182/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-14 12:35
- Lokalizacja
- Grajewo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e35a652-4b98-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7191364371
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00314182 z dnia 2021-12-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GRAJEWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450672455
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Fabryczna 4
1.5.2.) Miejscowość: Grajewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-203
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 86 272 88 58
1.5.8.) Numer faksu: 86 272 88 68
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpgraj27@o2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip-zdp-stgrajewo.wrotapodlasia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.starostwograjewo.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e35a652-4b98-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00314182
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008836/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00279078/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.272.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1315447,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj inwestycji pn.: „Przebudowa przejścia dla pieszych w m. Ruda w km 0+077 drogi powiatowej nr 1798B”Przedmiotem zamówienia w formule „zaprojektuj i wybuduj” jest opracowanie dokumentacji projektowej, z uzyskaniem niezbędnych decyzji do realizacji robót budowlanych, w zakresie „Przebudowy przejścia dla pieszych w m. Ruda w km 0+077 drogi powiatowej nr 1798B”. Zadanie obejmuje również przebudowę odcinka przedmiotowej drogi w zakresie oddziaływania w km 0+000 ÷ 0+177.
Inwestycja zlokalizowana jest w północno-wschodniej Polsce, województwie podlaskim, powiecie grajewskim, gminie Grajewo w miejscowości Ruda.
Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa załącznik nr 5.1 do SWZ - wzór umowy oraz program funkcjonalno-użytkowy dla poszczególnych zadań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.5.) Wartość części: 205691,06 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj inwestycji pn.: „Budowa 2 przejść dla pieszych w m. Nieciki w km 2+529 i 2+729 drogi powiatowej nr 1827B”Przedmiotem zamówienia w formule „zaprojektuj i wybuduj” jest opracowanie dokumentacji projektowej, z uzyskaniem niezbędnych decyzji do realizacji robót budowlanych, w zakresie „Budowy 2 przejść dla pieszych w m. Nieciki w km 2+529 i 2+729 drogi powiatowej nr 1827B”. Zadanie obejmuje również przebudowę odcinka przedmiotowej drogi w zakresie oddziaływania w km 2+429 ÷ 2+809.
Inwestycja zlokalizowana jest w północno-wschodniej Polsce, województwie podlaskim, powiecie grajewskim, gminie Wąsosz w miejscowości Nieciki.
Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa załącznik nr 5.2 do SWZ - wzór umowy oraz program funkcjonalno-użytkowy dla poszczególnych zadań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.5.) Wartość części: 419512,20 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj inwestycji pn.: „Przebudowa przejść dla pieszych na starodrożu DK61 w Szczuczynie – ul. Łomżyńska w km 2+965, ul. Jana Kilińskiego w km 3+169 i 3+293”Przedmiotem zamówienia w formule „zaprojektuj i wybuduj” jest opracowanie dokumentacji projektowej, z uzyskaniem niezbędnych decyzji do realizacji robót budowlanych, w zakresie „Przebudowa przejść dla pieszych na starodrożu DK61 w Szczuczynie – ul. Łomżyńska w km 2+965, ul. Jana Kilińskiego w km 3+169 i 3+293”. Zadanie obejmuje również przebudowę odcinka przedmiotowej drogi w zakresie oddziaływania w km 2+943 ÷ 2+987; 3+147 ÷ 3+191; 3+271 ÷ 3+315.
Inwestycja zlokalizowana jest w północno-wschodniej Polsce, województwie podlaskim, powiecie grajewskim, gminie Szczuczyn w mieście Szczuczyn.
Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa załącznik nr 5.3 do SWZ - wzór umowy oraz program funkcjonalno-użytkowy dla poszczególnych zadań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.5.) Wartość części: 270731,71 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj inwestycji pn.: „Budowa przejścia dla pieszych w m. Kownatki w km 6+467 DP nr 1817B”Przedmiotem zamówienia w formule „zaprojektuj i wybuduj” jest opracowanie dokumentacji projektowej, z uzyskaniem niezbędnych decyzji do realizacji robót budowlanych, w zakresie „Budowy przejścia dla pieszych w m. Kownatki w km 6+467 DP nr 1817B”. Zadanie obejmuje również przebudowę odcinka przedmiotowej drogi w zakresie oddziaływania w km 6+367 ÷ 6+567.
Inwestycja zlokalizowana jest w północno-wschodniej Polsce, województwie podlaskim, powiecie grajewskim, gminie Radziłów w miejscowości Kownatki.
Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa załącznik nr 5.4 do SWZ - wzór umowy oraz program funkcjonalno-użytkowy dla poszczególnych zadań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.5.) Wartość części: 201626,02 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj inwestycji pn.: „Budowa przejścia dla pieszych w m. Ruda w km 0+636 drogi powiatowej nr 1798B”Przedmiotem zamówienia w formule „zaprojektuj i wybuduj” jest opracowanie dokumentacji projektowej, z uzyskaniem niezbędnych decyzji do realizacji robót budowlanych, w zakresie „Budowy przejścia dla pieszych w m. Ruda w km 0+636 drogi powiatowej nr 1798B”. Zadanie obejmuje również przebudowę odcinka przedmiotowej drogi w zakresie oddziaływania w km 0+536 ÷ 0+736.
Inwestycja zlokalizowana jest w północno-wschodniej Polsce, województwie podlaskim, powiecie grajewskim, gminie Grajewo w miejscowości Ruda.
Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa załącznik nr 5.5 do SWZ - wzór umowy oraz program funkcjonalno-użytkowy dla poszczególnych zadań.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
4.5.5.) Wartość części: 217886,18 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 315768,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 315768,18 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 315768,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "UNIDROG" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7191001964
7.3.3) Ulica: Robotnicza 4
7.3.4) Miejscowość: Grajewo
7.3.5) Kod pocztowy: 19-203
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
- Wykonanie projektu – Podwykonawca: DROMOBUD Sp. z o.o.,
- Roboty elektryczne – Podwykonawca: Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Pomiarów Wiesław Kulikowski.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 315768,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 314 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 679746,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1085315,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 679746,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "UNIDROG" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7191001964
7.3.3) Ulica: Robotnicza 4
7.3.4) Miejscowość: Grajewo
7.3.5) Kod pocztowy: 19-203
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
- Wykonanie projektu – Podwykonawca: DROMOBUD Sp. z o.o.,
- Roboty elektryczne – Podwykonawca: Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Pomiarów Wiesław Kulikowski.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 679746,34 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 314 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 07.12.2021 do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie, tj. do dnia 07.12.2021 do godz. 10:00, nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 356666,54 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 356666,54 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 356666,54 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe "UNIDROG" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7191001964
7.3.3) Ulica: Robotnicza 4
7.3.4) Miejscowość: Grajewo
7.3.5) Kod pocztowy: 19-203
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
- Wykonanie projektu – Podwykonawca: DROMOBUD Sp. z o.o.,
- Roboty elektryczne – Podwykonawca: Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Pomiarów Wiesław Kulikowski.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 356666,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 314 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-12-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |