opracowanie autorskich programów nauczania i przeprowadzenie cyklu zajęć pozalekcyjnych z INFORMATYKI dla szczególnie uzdolnionych uczniów z szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 4
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00315309
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-14 21:37
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5842601990
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi opracowywania programów szkoleniowychUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
Wykonawcy
4 przyznane
Robert FidytekGdańsk, PL
10 798,92 PLNRobert FidytekGdańsk, PL
10 798,92 PLNRobert FidytekGdańsk, PL
10 798,92 PLNRobert FidytekGdańsk, PL
10 798,92 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.