Budowa budynku kancelarii leśnictwa Wanda

NADLEŚNICTWO PRZEDBORÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00160634
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00160634/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-25 09:16
Lokalizacja
Przedborów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ac6d5cc7-70d5-4384-a87c-cf425ab6975f
Identyfikator
6220008998
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00160634 z dnia 2025-03-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku kancelarii leśnictwa Wanda

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO PRZEDBORÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250517560

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 49

1.5.2.) Miejscowość: Przedborów

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-510

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedborow@poznan.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przedborow.poznan.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac6d5cc7-70d5-4384-a87c-cf425ab6975f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku kancelarii leśnictwa Wanda

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac6d5cc7-70d5-4384-a87c-cf425ab6975f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00160634

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00129384

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 580000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane dla zadania: „Budowa budynku gospodarczo-garażowego”. Projektowany budynek jest budynkiem gospodarczym i garażowym, wolno stojącym. Charakter obiektu, sposób jego wykończenia, oraz użyte materiały nawiązują do form obiektów już istniejących, wchodzących w skład jednostek przynależnych do Gospodarstw Leśnych Lasów Państwowych. Budynek składa się z jednej kondygnacji, nie posiada kondygnacji podziemnych. Niewielki budynek jednotraktowy, posadowiony bezpośrednio na ławach fundamentowych. Geometria dachu budynku - dach dwuspadowy okapowy, o kącie pochylenia połaci głównych 35˚. Budynek zostanie pokryty blachodachówką w kolorze ceglastym. Elewacja budynku w kolorystyce pastelowej (piaskowej) wraz z dodatkami drewnianymi w kolorze brązowym – elementy drewniane. Zastosowano obudowę wiaty z deskowania ażurowego oraz część szczytowa deskowanie pełne nawiązującą do otaczającego krajobrazu, oraz elewację wykonaną w systemie lekko-mokrym. Główne wejście oraz wjazdy od strony frontowej. Budynek o tradycyjnej konstrukcji murowanej. Konstrukcja dachu drewniana jętkowa oraz zastosowano kleszcze jako konstrukcja wsporcza pod montaż bramy garażowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający działając na podstawie art. 255 ust. 3 ustawy unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jednocześnie zamawiający informuje, że nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 762600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1050400,25 PLN

2025-03-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane