Wymiana stolarki drzwiowej w lokalach użytkowych, stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00317183
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00317183/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-15 14:32
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2e42cd3a-3d3a-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
070019077
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie stolarki niemetalowejRoboty rozbiórkoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ SKOCZEŃBielsko-Biała, PL · lot 0
17 773,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00317183 z dnia 2021-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana stolarki drzwiowej w lokalach użytkowych, stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipnicka 26

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 33 499 06 00

1.5.8.) Numer faksu: 33 499 06 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@zgm.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgm.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/1bed3f88-631c-4ae6-9d04-0cdcaef96f62

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana stolarki drzwiowej w lokalach użytkowych, stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e42cd3a-3d3a-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00317183

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000778/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w lokalach i budynkach stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00256170/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZGM/DZ-MZ/178/2021/ADM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 12500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki drzwiowej w lokalach użytkowych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.
2. Zamawiający wymaga, aby praca stolarskie prowadzone były zgodnie z podanym zakresem i zastosowaniem materiałów z dopuszczalnym atestem i zgodnie z obowiązującymi normami, które należy dołączyć do protokołu odbioru wykonanych robót. Przedmiot zamówienia obejmuje: Wymianę 2 sztuk drzwi drewnianych wejściowych do lokali użytkowych stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzanych przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, obejmującą demontaż obecnej i montaż nowej stolarki drzwiowej, wykończenie szpalet, utylizację odpadów i uporządkowanie terenu. 2. Lokalizacja i zakres robót: 1) Wymiana stolarki drzwiowej w lokalu użytkowym (kwiaciarni) w budynku przy ul. Ks. Stanisława Stojałowskiego 10, na stolarkę drewnianą zespoloną, w kolorze białym. Stolarka drzwiowa usytuowana na parterze budynku na elewacji frontowej. Prace należy wykonać zgodnie z opinią Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr B-NR.5183.43.2021.AK. z dnia 26.01.2021r. 2) Wymianę stolarki drzwiowej w lokalu użytkowym (usługi krawieckie) w budynku przy ul. Mikołaja Kopernika 1 w Bielsku-Białej, na stolarkę drewnianą płycinową w kolorze brązowym. Stolarka drzwiowa usytuowana na parterze budynku na elewacji frontowej od ul. Mikołaja Kopernika. Prace należy wykonać zgodnie z opinią Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nr B-NR.5183.633.2021.AK. z dnia 18.09.2020r. 3.Dodatkowe wymagania: a)Wymiana drzwi obejmuje również obróbki tynkarskie b) Wielkość nowych drzwi należy dostosować do wielkości istniejących otworów w murze, c) Głębokość mocowania nowej stolarki drzwiowej w miejscu skrzydeł zewnętrznych istniejącej stolarki, d) Przed wykonaniem stolarki drzwiowej należy dokonać szczegółowych pomiarów, e) Podstawą rozliczenia robót przed złożeniem faktury będzie sporządzenie protokołu odbioru wykonywanych robót podpisanego przez Wykonawcę oraz Inspektora ADM-u z uwzględnieniem minimalnego okresu gwarancji 60 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421150-0 - Instalowanie stolarki niemetalowej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17773,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 30307,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17773,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MONA Dariusz Skoczeń

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9372440792 REGON 241312974

7.3.3) Ulica: Karpacka

7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała

7.3.5) Kod pocztowy: 43-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17773,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-15
2021-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane