Remont budynku Pałacu Młodzieży przy ul. Rynek 14 w Nowym Sączu – etap III – remont piwnic

Miasto Nowy Sącz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00317153
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00317153/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-15 14:26
Lokalizacja
Nowy Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-edbd22a2-4c51-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7343507021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

KRYSTIAN URYGAKorzenna, PL · lot 0
88 323,18 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00317153 z dnia 2021-12-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku Pałacu Młodzieży przy ul. Rynek 14 w Nowym Sączu – etap III – remont piwnic

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Nowy Sącz

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Nowego Sącza

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@nowysacz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowysacz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszenia-o-zamowieniach.html; https://www.nowysacz.pl/zamowienia_publiczne_urzad_miast

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku Pałacu Młodzieży przy ul. Rynek 14 w Nowym Sączu – etap III – remont piwnic

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-edbd22a2-4c51-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00317153

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00282219/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.137.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 71817,01 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą „Remont piwnic ETAP III - realizacja w ramach zadania budżetowego „Remont budynku Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu przy ul. Rynek 14”.
II. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do wykonania następujących prac:
1.remontu pomieszczeń -1.2, -1.3,-1.4,-1.5,-1.6,-1.7,-1.,
2.wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnej do w/w pomieszczeń, wykonanie nowej instalacji centralnego ogrzewania do w/w pomieszczeń, wykonanie nowej instalacji elektrycznej, Ochrona przepięciowa. Ochrona przeciwporażeniowa. Instalacja systemu SSP,
3.uporządkowania terenu po przeprowadzonych pracach wraz z wywozem i utylizacją gruzu
i śmieci oraz ewentualnego nadmiaru ziemi,
4.opracowania i przedłożenia Zamawiającemu dokumentów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej,
5.zgłoszenia Zamawiającemu zakończenia prac.
III. Szczegółowy zakres przedmiotowych robót budowlanych został określony za pomocą dokumentacji technicznej, zawierającej:
1)raport techniczny – inwentaryzacja fotograficzna;
2)przedmiar robót (ma charakter pomocniczy i nie służy wyliczenia ceny ofertowej);
3)specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót (STWiOR)
- która stanowi Załącznik nr 1 do specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88323,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88323,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88323,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krystian Uryga prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Krystian Uryga – „URBUD” Usługi Remontowo - Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342885270

7.3.4) Miejscowość: Łęka

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88323,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-23

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-12-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane