Przebudowa przejść dla pieszych w Nowym Dworze Gdańskim

Gmina Nowy Dwór Gdański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00318135
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00318135/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-16 10:37
Lokalizacja
Nowy Dwór Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-749055a1-37e4-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
5792061243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie przejść dla pieszychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

2 przyznane

PPH MARIOLA I JANUSZ SZALCZEWSCY SPÓŁKA JAWNAKmiecin, PL · lot 0
73 727,97 PLN
PPH MARIOLA I JANUSZ SZALCZEWSCY SPÓŁKA JAWNAKmiecin, PL · lot 1
125 893,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00318135 z dnia 2021-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przejść dla pieszych w Nowym Dworze Gdańskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowy Dwór Gdański

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747891

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wejhera 3

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-100

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 552472401

1.5.8.) Numer faksu: 552472405

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miastonowydwor.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.miastonowydwor.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.miastonowydwor.pl, https://platformazakupowa.pl/pn/miastonowydwor

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa przejść dla pieszych w Nowym Dworze Gdańskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-749055a1-37e4-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00318135

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001614/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa przejść dla pieszych w Nowym Dworze Gdańskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00250756/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - Przebudowa przejścia dla pieszych w Nowym Dworze Gdańskim – ul. Sikorskiego Zadanie polega na budowie wyniesionego przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem w rejonie skrzyżowania ulicy Sikorskiego z ulicą Plac Wolności.

Zakres prac przewidzianych do realizacji:
- roboty rozbiórkowe istniejących nawierzchni ciągów pieszych, parkingu oraz jezdni,
- roboty brukarskie związane z wykonaniem nowych nawierzchni chodnika i ciągu wyniesionej jezdni z kostki betonowej,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego,
- wykonanie instalacji elektrycznej związanej z doświetleniem nowo powstałego przejścia wraz z ustawieniem nowych masztów doświetlających,
- prace związane z likwidacją istniejącego przejścia dla pieszych,
- wykonanie odwodnienia jezdni związanego z nowym układem wysokościowym,
- zaprojektowanie, wykonanie oraz montaż tablicy informacyjnej.

Inwestycja musi być zgodna z:
- rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (Dz. U. z 2016 r. poz. 124, z późn. zm.).
- wytycznymi Ministerstwa Infrastruktury dot. projektowania infrastruktury dla pieszych: WR-D-41-3 oraz WR-D-41-4. Linki do pobrania:
http://www.gov.pl/attachment/41615ce5-dc3f-4e39-9726-eef10704aef2
http://www.gov.pl/attachment/c5eb38bf-5b24-4c0f-9093-7ed954f4a5dd
Jeżeli po kliknięciu na link plik nie pobierze się automatycznie należy go skopiować i wkleić w przeglądarkę.

Szczegółowy zakres prac oraz sposób ich wykonania określa dokumentacja projektowa, w tym szczegółowe specyfikacje techniczne, opis techniczny oraz przedmiary robót jako dokumenty pomocnicze, stanowiące załączniki do SWZ (załącznik nr 11 do SWZ). Wykonawca powinien traktować przedmiar robót przygotowany przez Zamawiającego, jako dokument informacyjny, z którego może korzystać, ale nie ma takiego obowiązku.
Część 1 - Przebudowa przejścia dla pieszych w Nowym Dworze Gdańskim – ul. Sikorskiego – w dokumentacji Zadanie nr 4: Oświetlenie przejścia dla pieszych przez ul. Sikorskiego na wysokości ul. Plac Wolności

Tablica informacyjna
Projekt tablicy musi zostać opracowany na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (Dz. U. z 2021 r. poz. 953) oraz wytycznych znajdujących się na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/premier/dzialania-informacyjne
Jeżeli po kliknięciu na link plik nie pobierze się automatycznie należy go skopiować i wkleić w przeglądarkę.

Zakres zamówienia obejmuje:
1) kompleksowe wykonanie robót budowlanych w oparciu o dokumentację projektową,
2) wykonanie robót budowlanych w sposób zgodny z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane, przepisami wykonawczymi do w/w ustawy, innymi obowiązującymi aktami prawa odnoszącymi się do przedmiotu zamówienia, aktualnymi polskimi normami i normami branżowymi oraz właściwymi przepisami bhp i ppoż,
3) wykonanie robót budowlanych z materiałów i urządzeń własnych. Wszystkie stosowane materiały i urządzenia użyte do wykonania przedmiotu zamówienia powinny posiadać stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne i atesty oraz muszą spełniać niezbędne wymagania zgodne z Polskimi Normami. Do wykonania inwestycji muszą być używane materiały nowe dopuszczone do stosowania w budownictwie, spełniające warunki określone w Ustawie o wyrobach budowlanych z dnia 16 kwietnia 2014 r. oraz przepisach wykonawczych do tej ustawy,
4) opracowanie projektu tablicy informacyjnej oraz uzyskanie pozytywnej opinii Zamawiającego, a następnie wykonanie i montaż tablicy,
5) zapewnienie obsługi geodezyjnej i geologicznej,
6) zagospodarowanie terenu budowy oraz jego zabezpieczenie,
7) wykonanie robót tymczasowych, które mogą być potrzebne podczas wykonywania robót podstawowych,
8) oznaczenie terenu budowy lub innych miejsc, w których mają być prowadzone roboty podstawowe i tymczasowe,
9) przedstawienie stosownych dokumentów związanych z przetransportowaniem odpadów powstałych w trakcie realizacji przedmiotu umowy oraz ich zmagazynowaniem w miejscu unieszkodliwiania odpadów,
10) zorganizowanie i kierowanie budową w sposób zgodny z dokumentacją projektową
i obowiązującymi przepisami bhp oraz zapewnienie warunków p.poż. określonych w przepisach szczegółowych,
11) informowanie Zamawiającego o terminie robót ulegających zakryciu oraz o terminie odbioru robót zanikających (odbiór dokonany przez Zamawiającego). Jeżeli Wykonawca nie poinformował o tych terminach Zamawiającego, zobowiązany jest odkryć roboty lub wykonać otwory niezbędne do zbadania robót, a następnie przywrócić roboty do stanu poprzedniego, na swój koszt,
12) udostępnienie terenu budowy innym Wykonawcom wskazanym przez Zamawiającego w czasie realizacji przedmiotu umowy,
13) w przypadku zniszczenia lub uszkodzenia robót, ich części, uzbrojenia podziemnego zlokalizowanego w miejscu robót bądź majątku Zamawiającego – naprawienie ich i doprowadzenia do stanu poprzedniego, na swój koszt,
14) strzeżenie mienia znajdującego się na terenie budowy w terminie od daty przejęcia terenu budowy do daty dokonania odbioru końcowego,
15) zorganizowanie zaplecza socjalno-technicznego budowy w rozmiarach koniecznych do realizacji przedmiotu umowy,
16) prowadzenie dziennika budowy,
17) oznakowanie robót,
18) organizowanie regularnych narad koordynacyjnych z udziałem przedstawicieli Zamawiającego oraz innych zaproszonych osób. Celem narad koordynacyjnych będzie omawianie bieżących spraw dotyczących wykonania i zaawansowania prac. Terminy narad koordynacyjnych będzie ustalał Wykonawca. Częstotliwość narad koordynacyjnych ustalą strony umowy. Narady będą prowadzone i protokołowane przez Zamawiającego, a kopie protokołu będą dostarczone wszystkim osobom zaproszonym na naradę,
19) niezwłoczne informowanie Zamawiającego, nie później jednak niż w terminie 3 dni od dnia powzięcia wiadomości, o wszelkich nieprawidłowościach oraz zagrożeniach powstania nieprawidłowości mogących mieć jakikolwiek wpływ na sytuację Zamawiającego w sprawach objętych niniejszą Umową,
20) oznakowanie stref niebezpiecznych i uniemożliwienie dostępu osób trzecich,
21) opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu drogowego na czas prowadzenia robót, który po zaopiniowaniu przez Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Gdańskim i zarządcę drogi należy złożyć wraz ze stosownym wnioskiem do zatwierdzenia przez organ zarządzający ruchem drogowym,
22) powiadomienie gestorów sieci o planowanym terminie rozpoczęcia i zakończenia robót oraz prowadzenie robót, uzyskanie odbiorów częściowych i końcowych w zakresie wynikającym z dokonanych uzgodnień branżowych,
23) szczegółowe zapoznanie się przed rozpoczęciem realizacji przedmiotu umowy z dokumentacją projektową,
24) realizacje robót zgodnie z harmonogramem,
25) uczestnictwo w odbiorach robót ulegających zakryciu oraz odbiorze końcowym robót,
26) Wykonawca zobowiązuje się w czasie trwania budowy zapewnić na terenie budowy w granicach przekazanych przez Zamawiającego należyty ład, porządek, przestrzeganie przepisów BHP, ochronę znajdujących się na terenie obiektów i sieci oraz urządzeń uzbrojenia terenu i utrzymywać je w należytym stanie technicznym, a po zakończeniu budowy uporządkować teren,
27) wykonywanie poleceń Inspektora Nadzoru związanych z nadzorem nad realizacją robót w zakresie określonym dokumentacją projektową, obowiązującymi przepisami i procedurami, warunkami umownymi, przestrzegania terminów wyznaczonych przez Inspektora Nadzoru na realizację tych poleceń,
28) zatrudnienie wystarczającej liczby wykwalifikowanego personelu gwarantującego właściwą jakość wykonanych prac,
29) wykonanie na własny koszt powykonawczej dokumentacji projektowej,
30) przygotowanie rozliczenia końcowego robót,
31) skompletowanie i przedstawienie Zamawiającemu dokumentów pozwalających na ocenę prawidłowego wykonania przedmiotu odbioru robót, w tym inwentaryzacji geodezyjno- powykonawczej.

Warunki dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ oraz wynikają z przepisów prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 60315,51 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Przebudowa przejścia dla pieszych w Nowym Dworze Gdańskim – ul. Warszawska Zadanie polega na montażu systemu aktywnego przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem przejścia dla pieszych przez ul. Warszawską na wysokości ul. Dąbrowskiego.

Zakres prac przewidzianych do realizacji:
- roboty brukarskie związane z wykonaniem zaniżeń krawężników oraz wykonaniem dowiązania nawierzchni przejścia do istniejących nawierzchni chodnika,
- wykonanie oznakowania poziomego i pionowego,
- wykonanie instalacji doświetlenia poprzez montaż 2 słupów oświetleniowych,
- wykonanie instalacji oznakowania aktywnego poprzez montaż masztu z instalacją fotowoltaiczną,
- zaprojektowanie, wykonanie oraz montaż tablicy informacyjnej.

Inwestycja musi być zgodna z:
- rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (Dz. U. z 2016 r. poz. 124, z późn. zm.).
- wytycznymi Ministerstwa Infrastruktury dot. projektowania infrastruktury dla pieszych: WR-D-41-3 oraz WR-D-41-4. Linki do pobrania:
http://www.gov.pl/attachment/41615ce5-dc3f-4e39-9726-eef10704aef2
http://www.gov.pl/attachment/c5eb38bf-5b24-4c0f-9093-7ed954f4a5dd
Jeżeli po kliknięciu na link plik nie pobierze się automatycznie należy go skopiować i wkleić w przeglądarkę.

Szczegółowy zakres prac oraz sposób ich wykonania określa dokumentacja projektowa, w tym szczegółowe specyfikacje techniczne, opis techniczny oraz przedmiary robót jako dokumenty pomocnicze, stanowiące załączniki do SWZ (załącznik nr 11 do SWZ). Wykonawca powinien traktować przedmiar robót przygotowany przez Zamawiającego, jako dokument informacyjny, z którego może korzystać, ale nie ma takiego obowiązku.
Część 2 - Przebudowa przejścia dla pieszych w Nowym Dworze Gdańskim – ul. Warszawska – w dokumentacji Zadanie nr 3: Oświetlenie przejścia dla pieszych przez ul. Warszawską na wysokości ul. Dąbrowskiego oraz montaż systemu aktywnego przejścia dla pieszych.

Tablica informacyjna
Projekt tablicy musi zostać opracowany na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych (Dz. U. z 2021 r. poz. 953) oraz wytycznych znajdujących się na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/premier/dzialania-informacyjne
Jeżeli po kliknięciu na link plik nie pobierze się automatycznie należy go skopiować i wkleić w przeglądarkę.

Zakres zamówienia obejmuje:
1) kompleksowe wykonanie robót budowlanych w oparciu o dokumentację projektową,
2) wykonanie robót budowlanych w sposób zgodny z przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane, przepisami wykonawczymi do w/w ustawy, innymi obowiązującymi aktami prawa odnoszącymi się do przedmiotu zamówienia, aktualnymi polskimi normami i normami branżowymi oraz właściwymi przepisami bhp i ppoż,
3) wykonanie robót budowlanych z materiałów i urządzeń własnych. Wszystkie stosowane materiały i urządzenia użyte do wykonania przedmiotu zamówienia powinny posiadać stosowne certyfikaty, aprobaty techniczne i atesty oraz muszą spełniać niezbędne wymagania zgodne z Polskimi Normami. Do wykonania inwestycji muszą być używane materiały nowe dopuszczone do stosowania w budownictwie, spełniające warunki określone w Ustawie o wyrobach budowlanych z dnia 16 kwietnia 2014 r. oraz przepisach wykonawczych do tej ustawy,
4) opracowanie projektu tablicy informacyjnej oraz uzyskanie pozytywnej opinii Zamawiającego, a następnie wykonanie i montaż tablicy,
5) zapewnienie obsługi geodezyjnej i geologicznej,
6) zagospodarowanie terenu budowy oraz jego zabezpieczenie,
7) wykonanie robót tymczasowych, które mogą być potrzebne podczas wykonywania robót podstawowych,
8) oznaczenie terenu budowy lub innych miejsc, w których mają być prowadzone roboty podstawowe i tymczasowe,
9) przedstawienie stosownych dokumentów związanych z przetransportowaniem odpadów powstałych w trakcie realizacji przedmiotu umowy oraz ich zmagazynowaniem w miejscu unieszkodliwiania odpadów,
10) zorganizowanie i kierowanie budową w sposób zgodny z dokumentacją projektową
i obowiązującymi przepisami bhp oraz zapewnienie warunków p.poż. określonych w przepisach szczegółowych,
11) informowanie Zamawiającego o terminie robót ulegających zakryciu oraz o terminie odbioru robót zanikających (odbiór dokonany przez Zamawiającego). Jeżeli Wykonawca nie poinformował o tych terminach Zamawiającego, zobowiązany jest odkryć roboty lub wykonać otwory niezbędne do zbadania robót, a następnie przywrócić roboty do stanu poprzedniego, na swój koszt,
12) udostępnienie terenu budowy innym Wykonawcom wskazanym przez Zamawiającego w czasie realizacji przedmiotu umowy,
13) w przypadku zniszczenia lub uszkodzenia robót, ich części, uzbrojenia podziemnego zlokalizowanego w miejscu robót bądź majątku Zamawiającego – naprawienie ich i doprowadzenia do stanu poprzedniego, na swój koszt,
14) strzeżenie mienia znajdującego się na terenie budowy w terminie od daty przejęcia terenu budowy do daty dokonania odbioru końcowego,
15) zorganizowanie zaplecza socjalno-technicznego budowy w rozmiarach koniecznych do realizacji przedmiotu umowy,
16) prowadzenie dziennika budowy,
17) oznakowanie robót,
18) organizowanie regularnych narad koordynacyjnych z udziałem przedstawicieli Zamawiającego oraz innych zaproszonych osób. Celem narad koordynacyjnych będzie omawianie bieżących spraw dotyczących wykonania i zaawansowania prac. Terminy narad koordynacyjnych będzie ustalał Wykonawca. Częstotliwość narad koordynacyjnych ustalą strony umowy. Narady będą prowadzone i protokołowane przez Zamawiającego, a kopie protokołu będą dostarczone wszystkim osobom zaproszonym na naradę,
19) niezwłoczne informowanie Zamawiającego, nie później jednak niż w terminie 3 dni od dnia powzięcia wiadomości, o wszelkich nieprawidłowościach oraz zagrożeniach powstania nieprawidłowości mogących mieć jakikolwiek wpływ na sytuację Zamawiającego w sprawach objętych niniejszą Umową,
20) oznakowanie stref niebezpiecznych i uniemożliwienie dostępu osób trzecich,
21) opracowanie projektu tymczasowej organizacji ruchu drogowego na czas prowadzenia robót, który po zaopiniowaniu przez Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Gdańskim i zarządcę drogi należy złożyć wraz ze stosownym wnioskiem do zatwierdzenia przez organ zarządzający ruchem drogowym,
22) powiadomienie gestorów sieci o planowanym terminie rozpoczęcia i zakończenia robót oraz prowadzenie robót, uzyskanie odbiorów częściowych i końcowych w zakresie wynikającym z dokonanych uzgodnień branżowych,
23) szczegółowe zapoznanie się przed rozpoczęciem realizacji przedmiotu umowy z dokumentacją projektową,
24) realizacje robót zgodnie z harmonogramem,
25) uczestnictwo w odbiorach robót ulegających zakryciu oraz odbiorze końcowym robót,
26) Wykonawca zobowiązuje się w czasie trwania budowy zapewnić na terenie budowy w granicach przekazanych przez Zamawiającego należyty ład, porządek, przestrzeganie przepisów BHP, ochronę znajdujących się na terenie obiektów i sieci oraz urządzeń uzbrojenia terenu i utrzymywać je w należytym stanie technicznym, a po zakończeniu budowy uporządkować teren,
27) wykonywanie poleceń Inspektora Nadzoru związanych z nadzorem nad realizacją robót w zakresie określonym dokumentacją projektową, obowiązującymi przepisami i procedurami, warunkami umownymi, przestrzegania terminów wyznaczonych przez Inspektora Nadzoru na realizację tych poleceń,
28) zatrudnienie wystarczającej liczby wykwalifikowanego personelu gwarantującego właściwą jakość wykonanych prac,
29) wykonanie na własny koszt powykonawczej dokumentacji projektowej,
30) przygotowanie rozliczenia końcowego robót,
31) skompletowanie i przedstawienie Zamawiającemu dokumentów pozwalających na ocenę prawidłowego wykonania przedmiotu odbioru robót, w tym inwentaryzacji geodezyjno- powykonawczej.

Warunki dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ oraz wynikają z przepisów prawa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 93545,82 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73727,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 94569,18 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73727,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPH Mariola i Janusz Szalczewscy Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170406687

7.3.3) Ulica: Żuławska 19

7.3.4) Miejscowość: Kmiecin

7.3.5) Kod pocztowy: 82-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Oświetlenie przejścia dla pieszych
Instalarstwo Elektryczne Kazimierz Sulej

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73727,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 196 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125893,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 125893,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 125893,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPH Mariola i Janusz Szalczewscy Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170406687

7.3.3) Ulica: Żuławska 19

7.3.4) Miejscowość: Kmiecin

7.3.5) Kod pocztowy: 82-100

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Oświetlenie przejścia dla pieszych
Instalarstwo Elektryczne Kazimierz Sulej

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 125893,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 196 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane