„Przebudowa dróg gminnych nr 117423D (ul. Piastowska), 117412D (ul. Królowej Jadwigi) i 117432D (Rynek) w Niemczy”

GMINA NIEMCZA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00317740
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00317740/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-16 08:37
Lokalizacja
Niemcza, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d90872bf-4930-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
8820014146
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniająceRoboty drogoweInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT JASZCZYKOWSKINiemcza, PL · lot 0
1 760 745 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00317740 z dnia 2021-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg gminnych nr 117423D (ul. Piastowska), 117412D (ul. Królowej Jadwigi) i 117432D (Rynek) w Niemczy”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NIEMCZA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717881

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 10

1.5.2.) Miejscowość: Niemcza

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-230

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748376265

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.niemcza.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://niemcza.ezamawiajacy.pl/ , https://bip.um.niemcza.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d90872bf-4930-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa dróg gminnych nr 117423D (ul. Piastowska), 117412D (ul. Królowej Jadwigi) i 117432D (Rynek) w Niemczy”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d90872bf-4930-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00317740

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003880/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa dróg gminnych nr 117423D (ul. Piastowska), 117412D (ul. Królowej Jadwigi) oraz 117432D (Rynek) w Niemczy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00276585/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BRL.271.000024.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę dróg gminnych nr 117423D (ul. Piastowska), 117412D (ul. Królowej Jadwigi) i 117432D (Rynek) w Niemczy, obejmujący następujące elementy:
• sfrezowanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego;
• rozebranie kamiennych krawężników;
• rozebranie nawierzchni jezdni z kostki kamiennej;
• rozebranie istniejącej podbudowy;
• rozebranie nawierzchni chodników z asfaltu i kostki kamiennej;
• rozebranie schodów w ciągu chodnika wraz z barierami;
• rozebranie kamiennych murów oporowych;
• demontaż słupów oświetleniowych wraz z oprawami;
• rozebranie wpustów deszczowych wraz z przykanalikami;
• rozebranie istniejących pierścieni fundamentowych, płyt nastudziennych i włazów na studniach kanalizacji deszczowej/sanitarnej w obszarze prowadzonych prac;
• montaż nowych pierścieni fundamentowych i płyt nastudziennych na studniach kanalizacji deszczowej wraz z wymianą włazów na nowe;
• montaż nowych wpustów deszczowych wraz z przykanalikami i kompletnymi studniami rewizyjnymi wyposażonymi w włazy klasy D400;
• ułożenie warstwy gruntu stabilizowanego cementem na jezdni, miejscach postojowych i zjazdach;
• ułożenie warstwy odsączającej na chodnikach;
• montaż krawężników oraz obrzeży kamiennych;
• ułożenie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego na jezdni, miejscach postojowych
i chodnikach;
• ułożenie nawierzchni z kostki kamiennej 9/11 na jezdni i miejscach postojowych i zjaz-dach na warstwie podsypki cementowo – piaskowej;
• ułożenie nawierzchni z kostki kamiennej 4/6 i płyt kamiennych o gr. 5cm na chodnikach na warstwie podsypki cementowo – piaskowej;
• wysokościową regulację urządzeń wbudowanych w ciągach komunikacyjnych;
• ułożenie cieku przykrawężnikowego z kostki kamiennej 15/17 z rozbiórki;
• ułożenie wyniesionego przejścia dla pieszych z kostki kamiennej 9/11;
• wykonanie konstrukcji schodów w ciągu chodnika wraz z kamiennymi elementami opo-rowymi;
• ułożenie nawierzchni schodów z płyt kamiennych;
• montaż balustrad przy schodach;
• w miejscu rozebranego muru oporowego wykonanie skarpy wraz z wykonaniem nowych kamiennych murów oporowych dostosowanych do nowego położenie chodnika;
• montaż kompletnych stylizowanych słupów oświetleniowych wraz z oprawami LED;
• dostosowanie dojść i dojazdów do nowego poziomu jezdni i chodnika;
• wykonanie oznakowania poziomego cienkowarstwowego;
• wykonanie oznakowania pionowego;
• odtworzenie terenów zielonych;
• wykonanie i montaż 2 szt. tablic informacyjnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232452-5 - Roboty odwadniające

45233140-2 - Roboty drogowe

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1760745,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1933252,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1760745,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU VIRO Robert Jaszczykowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8821866153

7.3.4) Miejscowość: Kietlin

7.3.5) Kod pocztowy: 58-230

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1760745,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane