Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziewulach

Gmina Zbuczyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00318416
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00318416/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-16 11:43
Lokalizacja
Zbuczyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eb94568a-2120-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8212392687
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00318416 z dnia 2021-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziewulach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbuczyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Zbuczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-106

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 256416390

1.5.8.) Numer faksu: 256416390

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@zbuczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbuczyn.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.zbuczyn.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziewulach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb94568a-2120-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00318416

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004757/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziewulach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00196809/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN.271.13.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 197470,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn. „Modernizacja boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w Dziewulach ”.
Planowane roboty polegać będą na poprawie stanu technicznego boiska wielofunkcyjnego poprzez wykonanie nawierzchni poliuretanowej o wymiarach 30 x 40,50m na istniejącej nawierzchni asfaltobetonowej. Zmodernizowane boisko wielofunkcyjne przeznaczone do gry m.in.: w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę, tenisa ziemnego, opcjonalnie badmintona.
Zakres robót do wykonania:
- oczyszczenie istniejącej nawierzchni asfaltobetonowej,
- wykonanie nawierceń nawierzchni asfaltobetonowej w miejscowych obniżeniach (dołkach)
w nawierzchni w ilości nie mniejszej niż 9 szt./m2 o śr. min. 30 mm celem odprowadzenia zalegającej wody do warstwy przepuszczalnej
- wykonanie podbudowy z warstwy (stabilizująco-podkładowej) elastycznej ET grubości 3-5 cm m.in. w celu zniwelowania występujących nierówności w nawierzchni płyty istniejącego boiska
i nadania płycie boiska jednolitych (równomiernych) ustalonych spadków
- wykonanie nawierzchni syntetycznej poliuretanowej grubości 1,3 cm typu natryskowego.
- dostawa i montaż wyposażenia

Szczegółowy zakres robót, wymagania jakościowe i ilościowe do wykonania przedstawia Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót załącznik nr 7, Zaleca się aby przed złożeniem oferty, Wykonawca przeprowadził wizję lokalną miejsca objętego niniejszym zamówieniem w obecności jednego z pracowników Zamawiającego, po uprzednim zgłoszeniu chęci przybycia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232747,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330870,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2021-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane