Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2021/2022.
Powiatowy Zarząd Dróg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00319298
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-16 14:34
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8762023647
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
6 przyznanych
MICHAŁ EWERTOWSKISzembruk 104, PL
21 600 PLNMICHAŁ EWERTOWSKISzembruk 104, PL
21 600 PLNMICHAŁ EWERTOWSKISzembruk 104, PL
21 600 PLNMICHAŁ EWERTOWSKISzembruk 104, PL
21 600 PLNMICHAŁ EWERTOWSKISzembruk 104, PL
21 600 PLNANDRZEJ MICHALCZYKLinowo, PL
25 830 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.