Remont pomieszczeń w budynku Pracowni Oddziału Badań Instrumentalnych oraz pomieszczeń biurowych w budynku głównym w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach.
WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KIELCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00322250
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00322250/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-20 10:41
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5302bfef-4154-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9590829513
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00322250 z dnia 2021-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń w budynku Pracowni Oddziału Badań Instrumentalnych oraz pomieszczeń biurowych w budynku głównym w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W KIELCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000291954
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 68
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-734
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 22 250 01 15
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wsse-kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/wsse-kielce
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń w budynku Pracowni Oddziału Badań Instrumentalnych oraz pomieszczeń biurowych w budynku głównym w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5302bfef-4154-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00322250
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011961/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont pomieszczeń w budynku Pracowni Oddziału Badań Instrumentalnych oraz pomieszczeń biurowych w budynku głównym w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00264720/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 920150,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń w pracowni Oddziału Badań Instrumentalnych oraz pomieszczeń biurowych w budynku głównym Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach przy ulicy Jagiellońskiej 68 w Kielcach.
Zakres prac w szczególności obejmuje:
1) Roboty rozbiórkowe:
- roboty związane z rozebraniem warstw posadzek,
- roboty związane z wykuciem ościeżnic i demontażem drzwi,
- roboty związane z wyniesieniem regałów,
- roboty związane z demontażem krat okiennych,
- roboty związane z demontażem ścian,
2) Roboty izolacyjne:
- izolacje przeciwwilgociowe,
- izolacje cieplne,
3) Roboty stolarskie:
-montaż drzwi wewnętrznych,
- montaż okien zewnętrznych aluminiowych trzyszybowych,
- montaż drzwi przesuwnych wewnętrznych,
- montaż drzwi wewnętrznych łazienkowych
4) Roboty posadzkarskie:
-wykonanie wylewki betonowej,
- zbrojenie siatką stalową,
- gruntowanie epoksydową powłoką ochronną,
- wykonanie posadzki z barwionej żywicą epoksydową,
5) Roboty tynkarskie:
- wykonanie gładzi gipsowych na tynkach zwykłych ścian i sufitów,
6) Instalowanie przegród:
- montaż ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych na ruszcie z profili metalowych,
- sufit podwieszony na ruszcie o konstrukcji metalowej z płyt kasetonowych 600x600 mm,
7) Roboty malarskie:
- zagruntowanie podłoży tynków ścian i sufitów pod malowanie,
- malowanie farbami lateksowymi tynków ścian,
- malowanie farbami akrylowymi tynków na ścianach i na sufitach,
8) Roboty elektryczne:
-montaż opraw oświetleniowych,
- montaż gniazd elektrycznych,
- prowadzenie instalacji elektrycznej,
9) Instalacje wodno-kanalizacyjne:
- Montaż przewodów:
- rury i kształtki kanalizacyjne z PVC, łączone za pomocą połączeń kielichowych, kielichy wyposażone w uszczelki elastomerowe
-Biały montaż:
- umywalki z jednym otworem z półpostumentem,
- zlewozmywaki ze stali nierdzewnej dwukomorowe lub jednokomorowe,
- syfony,
- miski ustępowe typu kompakt,
- kabina natryskowa z brodzikiem,
10) Roboty wentylacyjne:
- instalacja centrali wentylacyjnej nawiewno – wywiewnej,
11) Roboty instalacji centralnego ogrzewania:
-montaż rurociągów, rozdzielaczy oraz zaworów,
12) Instalacje gazów specjalnych:
-montaż systemu sygnalizacji do gazów palnych,
-montaż panelu rozprężania (półautomatyczny panel do rozprężania gazów sprężonych w butlach),
-montaż panelu rozprężania gazów sprężonych w butlach,
- punkt poboru PDG,
- punkt poboru PDG-A,
- przetwornik ciśnienia P,
13) Instalacje systemów alarmowych:
-montaż czujek ruchu,
- montaż centrali i sygnalizatora,
- prowadzenie instalacji elektrycznej.
Ponadto Wykonawca zobowiązany jest na swój koszt dokonać wywozu i utylizacji powstałego przy realizacji przedmiotu zamówienia odpadu.
Prace należy prowadzić w sposób zapobiegający uszkodzeniu/ zniszczeniu innych obiektów czy pomieszczeń i niezakłócający ciągłości funkcjonowania urzędu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 916075,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1204221,13 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 916075,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZRBIUT Mirosław Guzera
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9590812180
7.3.3) Ulica: ul. Skibowa 22 a
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-147
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 916075,07 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |