„Przebudowa drogi gminnej nr 400307W Bieszków Górny – Rogów etap II”

GMINA MIRÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00319034
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00319034/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-16 13:47
Lokalizacja
Mirów Stary, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-577c18d5-47a1-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7991958971
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

"BUDROMOST - STARACHOWICE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWąchock, PL · lot 0
2 039 341,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00319034 z dnia 2021-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi gminnej nr 400307W Bieszków Górny – Rogów etap II”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIRÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223847

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mirów Stary 27

1.5.2.) Miejscowość: Mirów Stary

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-503

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 6283889

1.5.8.) Numer faksu: 48 6283889

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@mirow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mirow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mirow.pl/bip

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi gminnej nr 400307W Bieszków Górny – Rogów etap II”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-577c18d5-47a1-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00319034

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002703/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej nr 400307 W Bieszków Górny Rogów etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00272661/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BG.271.19.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2484403,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest „Przebudowa drogi gminnej nr 400307W Bieszków Górny – Rogów etap II” o długości 805 m w istniejącym pasie drogowym. Na przebudowywanym odcinku drogi zostanie ułożona zostanie nawierzchnia bitumiczna o szerokości jezdni 5,05 m oraz chodnik o szerokości 2,0 m. odprowadzenie wód z jezdni i chodnika nastąpi poprzez zaprojektowane spadki.
Zadanie obejmuje:
1. Roboty bitumiczne:
• Frezowanie profilujące gr. do 3 cm
• Warstwa wyrównawcza w ilości 75kg/m2
• Geosiatka z włókien szklanych
• Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego gr. 5 cm
• Warstwa ścieralna z betonu asfaltowego gr. 4 cm
2. Konstrukcja chodnika:
• Warstwa odcinająca z piasku gr. 5 cm
• Podbudowa zasadnicza z KŁSM fr 0/31,5 gr. 10 cm
• Podsypka cementowo -piaskowa gr. 3 cm
• Kostka betonowa wibro prasowana gr. 8 cm
3. Konstrukcja zjazdów:
• Warstwa piasku stabilizowanego cementem gr. 10 cm
• Podbudowa zasadnicza gr. 20 cm
• Kostka betonowa wibro prasowana gr. 8 cm
4. Krawężniki betonowe:
• Ława betonowa z oporem
• Podsypka cementowo-piaskowa gr. 3 cm
• Krawężnik betonowy 15x 30 cm
5. Odwodnienie:
Odprowadzenie wód opadowych z jezdni i chodników nastąpi poprzez spadki podłużne i poprzeczne.
• Jezdnia – spadek daszkowy 2%
• Chodniki i zatoki – jednostronny 2%
• Wpusty uliczne z osadnikiem oraz rusztem żeliwnym z zawiasem i koszem osadczym
• Dno rowu umocnione korytem GARA na podsypce cementowo-piaskowej, skarpy rowu płytami ażurowymi na podsypce cementowo- piaskowej, na odcinkach zawężonych – koryta krakowskie ułożone na ławie betonowej i podsypce cementowo-piaskowej
6. Pobocza – strona lewa: szerokość 1,0 m, spadek poprzeczny pobocza 6,0%. Pobocze utwardzone kruszywem łamanym do stabilizacji mechanicznej gr. 15 cm.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2039341,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2222000,01 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2039341,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budromost -Starachowice Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 290010189

7.3.3) Ulica: Św. Rocha

7.3.4) Miejscowość: Wąchock

7.3.5) Kod pocztowy: 27-215

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2039341,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

2021-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane