Przebud. drogi wew. w km od 0+000 do 0+074 (obiekt mostowy w km 0+007 do 0+025), (skrzyż. z drogą powiat. nr 1925K w km 0+715 do km 0+762) w m. Kobielnik Gm. Wiśniowa – w sys. zaprojektuj i wybuduj.

Gmina Wiśniowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00319327
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00319327/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-16 14:39
Lokalizacja
Wiśniowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a2668afd-36f1-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
6811381938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie kopania rowówRoboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógMalowanie nawierzchiWznoszenie barier drogowychInstalowanie znaków drogowychBudowa obiektów inżynierii wodnejBudowa nasypówRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiZbrojenieBetonowanie konstrukcjiUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi pomiaroweUsługi leśnictwaUsługi wycinania drzew

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD BUDOWY MOSTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKlęczany, PL · lot 0
1 599 221,4 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00319327 z dnia 2021-12-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebud. drogi wew. w km od 0+000 do 0+074 (obiekt mostowy w km 0+007 do 0+025), (skrzyż. z drogą powiat. nr 1925K w km 0+715 do km 0+762) w m. Kobielnik Gm. Wiśniowa – w sys. zaprojektuj i wybuduj.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiśniowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556286

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wiśniowa

1.5.2.) Miejscowość: Wiśniowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-412

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 271-40-86

1.5.8.) Numer faksu: +48 12 271-45-50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wisniowa-malopolska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wisniowa.malopolska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wisniowa-malopolska.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebud. drogi wew. w km od 0+000 do 0+074 (obiekt mostowy w km 0+007 do 0+025), (skrzyż. z drogą powiat. nr 1925K w km 0+715 do km 0+762) w m. Kobielnik Gm. Wiśniowa – w sys. zaprojektuj i wybuduj.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a2668afd-36f1-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00319327

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001421/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebud. drogi wew. w km od 0 + 000 do 0 + 074 (obiekt mostowy w km 0+007 do 0+025), (skrzyż. z drogą powiat. nr 1925K w km 0+715 do 0+762) w m. Kobielnik, Gm. Wiśniowa – w sys. zaprojektuj i wybuduj.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00247242/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IDZ.271.14.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1097500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego postępowania jest zamówienie pn.: Przebudowa drogi wewnętrznej w km od 0 + 000 do km 0 + 074 (obiekt mostowy w km 0+007 do km 0+025), (skrzyżowanie z drogą powiatową nr 1925K w km 0+715 do km 0+762) w miejscowości Kobielnik, Gmina Wiśniowa – w systemie zaprojektuj i wybuduj.
Przedmiotem zamówienia jest zamierzenie budowlane polegające na zaprojektowaniu i wykonaniu robót polegających na rozbudowie drogi do osiedla Brzeg wraz z budową mostu w m. Kobielnik.
Wykonanie robót budowlanych związanych z budową obiektu mostowego poprzedzone zostanie budową mostu objazdowego, przebudową przepustu na dojeździe do mostu, wprowadzeniem objazdu tymczasowego oraz rozbiórką istniejącego mostu.
W szczególności przedmiot zamówienia obejmuje:
a) Wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie zgodnym z wymaganiami określonymi w Programie funkcjonalno – użytkowym wraz ze wszystkimi opracowaniami projektowymi i uzgodnieniami koniecznymi do wykonania tej dokumentacji.
b) Uzyskanie wymaganych prawem decyzji oraz zezwoleń (na podstawie zatwierdzonych przez zamawiającego dokumentów) niezbędnych do wykonania robót budowlanych objętych programem funkcjonalno użytkowym oraz pełnienie nadzoru autorskiego w okresie wykonywania robót budowlanych.
c) Wykonanie robót budowlanych na podstawie zatwierdzonej przez zamawiającego dokumentacji projektowej oraz zgodnie z zasadami wiedzy technicznej.
d) Uzyskanie decyzji o pozwolenie na użytkowanie nowego obiektu mostowego w imieniu i na rzecz Zamawiającego.
e) Wybudowanie odcinka kanalizacji sanitarnej zgodnie z załącznikiem nr 13 do SWZ - Zakres robót związanych z kanalizacja sanitarną oraz 14 do SWZ – Dokumentacja Techniczna kanalizacji sanitarnej (w przypadku kolizji kanalizacji z projektowaną infrastrukturą w rejonie mostu należy przewidzieć przeprojektowanie kanalizacji w celu umożliwienia jej przepływu grawitacyjnie).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

45243510-0 - Budowa nasypów

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

45262310-7 - Zbrojenie

45262311-4 - Betonowanie konstrukcji

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71355000-1 - Usługi pomiarowe

77200000-2 - Usługi leśnictwa

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1599221,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2934165,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1599221,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowy Mostów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7340008895

7.3.3) Ulica: Klęczany 192

7.3.4) Miejscowość: Klęczany 192

7.3.5) Kod pocztowy: 33-394

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1599221,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 670 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-12-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane