Prace remontowe w budynku przy ul. Langiewicza 50
ABERIT - Piotr Bereziewicz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00319591
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00319591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-16 18:34
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1260ae97-3be8-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 8652383600
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00319591 z dnia 2021-12-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace remontowe w budynku przy ul. Langiewicza 50
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ABERIT - Piotr Bereziewicz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180254181
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Mariana Langiewicza 50
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-021
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: office@aberit.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aberit.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.portal.smartpzp.pl/mjc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
podmiot subsydiowany
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
technologie internetowe (webowe) oraz mobilne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace remontowe w budynku przy ul. Langiewicza 502.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1260ae97-3be8-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00319591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00254103/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 1/2021/NG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie i wyposażeniu obiektu przy ul. Langiewicza 50 w Rzeszowie obejmujące:
Prace remontowo – wykończeniowe adaptujące obiekt do potrzeb działalności Wnioskodawcy
Ocieplenie dachu
Wykonanie instalacji fotowoltaicznej
Dostawę i montaż pompy ciepła z armaturą i automatyką
Dostawę i montaż pieca gazowego oraz sterownika i armatury wraz ze szkoleniem
Integrację dostarczonych systemów z oprogramowaniem ABIFLOW produkcji Zamawiającego
Przedmiot zamówienia obejmuje również:
- roboty towarzyszące, niezbędne do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia,
- na czas budowy należy zabezpieczyć teren robót, a po skończonej budowie należy przywrócić do stanu poprzedniej użyteczności.
Przedmiot zamówienia obejmuje zakres przedstawiony w ogłoszeniu o zamówieniu, SWZ, Programie Funkcjonalno – Użytkowym oraz we wzorze umowy. Obowiązki wykonawcy określa projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
42511110-5 - Pompy grzewcze
42961000-0 - System sterowania i kontroli
44621200-1 - Kotły grzewcze
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia w przypadku kiedy cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Mając na uwadze fakt, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz wobec braku możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty z najniższą ceną, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-12-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |