Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych w 2022 r. na potrzeby Przedszkola nr 2 w Tarnowskich Górach
PRZEDSZKOLE NR 2
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00320997
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-17 13:44
- Lokalizacja
- Tarnowskie Góry, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6452387035
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty rolnictwa, hodowli, rybołówstwa, leśnictwa i podobneProdukty mleczarskieOwoce, warzywa i podobne produktyPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Wykonawcy
3 przyznane
"SEMI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
29 442,02 PLNLESŁAW SURMAŃSKIPiekary Śląskie, PL
41 693,25 PLNWYLENZEK I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNARadzionków, PL
41 693,25 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.