Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych poprzez budowę przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem oraz nawierzchnią drogi w obszarze oddziaływania na ul. Niepodległości w Czyżewie

Gmina Czyżew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00319854
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00319854/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-17 09:16
Lokalizacja
Czyżew, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-784c6f7e-4c37-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7221590541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógUsługi inżynieryjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00319854 z dnia 2021-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych poprzez budowę przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem oraz nawierzchnią drogi w obszarze oddziaływania na ul. Niepodległości w Czyżewie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czyżew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670166

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mazowiecka 34

1.5.2.) Miejscowość: Czyżew

1.5.3.) Kod pocztowy: 18-220

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@umczyzew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umczyzew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-784c6f7e-4c37-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych poprzez budowę przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem oraz nawierzchnią drogi w obszarze oddziaływania na ul. Niepodległości w Czyżewie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-784c6f7e-4c37-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00319854

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001399/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem oraz nawierzchnią drogi na ul. Niepodległości w Czyżewie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00279844/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia realizowany jest w formie ,, zaprojektuj i wybuduj ”.
Przedmiotowe zamówienie obejmuje w szczególności :
- opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie niezbędnym do pozyskania decyzji administracyjnej zatwierdzająca projekt ( pozwolenie na budowę) ,
- pozyskanie wszelkich niezbędnych do pozwolenia na budowę dokumentów ( mapy , wypis z rejestru gruntu itp. )
- wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej i skutecznego pozwolenia na budowę , prac budowlanych .
Przedmiot zamówienia szczegółowo został określony w Programie Funkcjonalno – Użytkowym (PFU), opisie przedmiotu zamówienia i Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących załączniki do SWZ .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęła jedna oferta której wartość wynosząca 1.357.920,00 zł przekracza kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

2021-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane