Dostawa sprzętu komputerowego dla Politechniki Świętokrzyskiej
Politechnika Świętokrzyska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00320654
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-17 12:33
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6570009774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery przenośneDrukarki laseroweSprzęt peryferyjnyMonitory ekranoweKomputer biurkowy
Wykonawcy
12 przyznanych
Marksoft Marek KunderaKielce, PL
5092,2 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
3948,05 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
1974,03 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
1953,86 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
973,91 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
8940 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
3479,08 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
3298,9 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
973,91 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
26 250 PLN"FRAMKO 2" J. STRYKOWSKI, S. MIAZGA SPÓŁKA JAWNAKielce, PL
2363,9 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
1705,89 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.