Przebudowa i remont części pomieszczeń w budynku nr 8 przy ul. Wólczyńskiej 133 w Warszawie
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT MIKROELEKTRONIKI I FOTONIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00319829
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00319829/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-17 09:06
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be24be88-1f70-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5213910680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00319829 z dnia 2021-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont części pomieszczeń w budynku nr 8 przy ul. Wólczyńskiej 133 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT MIKROELEKTRONIKI I FOTONIKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387374918
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Lotników 32/46
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-668
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michal.urbanski@imif.lukasiewicz.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://imif.lukasiewicz.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://imif.lukasiewicz.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont części pomieszczeń w budynku nr 8 przy ul. Wólczyńskiej 133 w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be24be88-1f70-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00319829
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00193526/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: F2/77/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie części pomieszczeń budynku nr 8 Grupy Badawczej B3 mieszczącego się na działce nr 69/12 w obrębie 7-11-11, (w ramach inwestycji: Przebudowa budynku nr 8 na potrzeby z-11 i z-12 Centrum Technologii Materiałów Elektronicznych) z dostosowaniem do planowanej funkcji użytkowej i potrzeb Inwestora - Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki zgodnie z Dokumentacją Projektową stanowiącą Załącznik nr 1 do SWZ oraz Przedmiarami Robót stanowiącymi Załącznik nr 2 do SWZ.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Pozyskanie niezbędnych zezwoleń i decyzji administracyjnych w celu rozpoczęcia robót budowlanych (zgodnych z prawem budowlanym – tj. zgłoszenie robót budowlanych),
2) Wykonanie prac budowlanych wraz z pracami zabezpieczającymi, zgodnie z Dokumentacja Projektową, a w szczególności:
a) złożenie odpowiedniej dokumentacji dla potrzeb zgłoszenia zawiadomienia
o rozpoczęciu robót budowlanych do odpowiednich urzędów zgodnie z wydanym pozwoleniem na budowę,
b) wykonanie instalacji gazów technicznych,
c) montaż ognioodpornych szaf gazowych z wentylacją odciągową,
d) wykonanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej,
e) wykonanie instalacji oświetleniowej oraz instalacji opraw awaryjnych oświetlenia ewakuacyjnego LED,
f) wykonanie instalacji prysznica bezpieczeństwa i oczomyjki,
g) wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej,
h) wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej za pomocą central wentylacyjnych,
i) wykonanie instalacji klimatyzacji dla potrzeb utrzymania parametrów klimatycznych w poszczególnych laboratoriach i pomieszczeniach,
j) wykonanie instalacji wody lodowej dla potrzeb chłodzenia urządzeń technologicznych,
k) wykonanie pomiarów i regulacji wentylacji laboratoriów i pomieszczeń,
l) przeprowadzenie szkolenia personelu Zamawiającego w zakresie obsługi i konserwacji wykonanych instalacji,
m) wykonanie odbiorów technicznych i funkcjonalnych przedmiotu zamówienia,
n) wykonanie dokumentacji powykonawczej,
o) wykonanie instrukcji eksploatacji i konserwacji w zakresie wykonanych instalacji,
p) złożenie odpowiedniej dokumentacji w celu dopuszczenia do użytkowania
w zakresie wykonanej przebudowy i remontu dla otrzymania stosownego pozwolenia na użytkowanie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5359243,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8411596,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5359243,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. RAF-MAR USŁUGI REMONTOWE RAFAŁ NOWACZEK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5320023152
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5359243,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 196 dni
| 2021-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |