DOSTAWA NARZĘDZI CHIRURGICZNYCH - POWTÓRKA

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00325447
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-21 13:46
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8951645574
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Wykonawcy

4 przyznane

MEDIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
53 735,1 PLN
MEDIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
73 395,72 PLN
'MEDEN - INMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL
73 395,72 PLN
MEDIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiaseczno, PL
53 735,1 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.