Wykonanie dokumentacji projektowych budowy dróg na terenie gminy Osielsko
Gmina Osielsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00320293
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-17 11:17
- Lokalizacja
- Osielsko, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5542832610
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi projektowania architektonicznegoUsługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich
Wykonawcy
6 przyznanych
MICHAŁ SUCHECKIKalisz, PL
94 710 PLNANNA PACEWICZ-DYRDAKruszyn, PL
95 940 PLNANNA PACEWICZ-DYRDAKruszyn, PL
120 540 PLNANNA PACEWICZ-DYRDAKruszyn, PL
252 150 PLNANNA PACEWICZ-DYRDAKruszyn, PL
94 710 PLNMICHAŁ SUCHECKIKalisz, PL
143 910 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.