Budowa przejścia dla pieszych oraz chodnika i zatoki postojowej przy skrzyżowaniu drogi gminnej ul. Kwiatowej oraz drogi powiatowej ul. Szkolnej na terenie Gminy Chmielnik
Gmina Chmielnik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00320439
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00320439/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-17 11:49
- Lokalizacja
- Chmielnik, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-efde81f2-4b7b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6572531581
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00320439 z dnia 2021-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przejścia dla pieszych oraz chodnika i zatoki postojowej przy skrzyżowaniu drogi gminnej ul. Kwiatowej oraz drogi powiatowej ul. Szkolnej na terenie Gminy Chmielnik
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chmielnik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009745
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 7
1.5.2.) Miejscowość: Chmielnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-020
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@chmielnik.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.chmielnik.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://chmielnik.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa przejścia dla pieszych oraz chodnika i zatoki postojowej przy skrzyżowaniu drogi gminnej ul. Kwiatowej oraz drogi powiatowej ul. Szkolnej na terenie Gminy Chmielnik2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-efde81f2-4b7b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00320439
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000824/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa przejścia dla pieszych oraz chodnika i zatoki postojowej przy skrzyżowaniu drogi gminnej ul.Kwiatowej oraz drogi powiatowej ul.Szkolnej na terenie Gminy Chmielnik
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00278589/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Znak: IPS.271.38.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 270433,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamierzenia budowlanego pn. „Budowa przejścia dla pieszych oraz chodnika i zatoki postojowej przy skrzyżowaniu drogi gminnej ul. Kwiatowej oraz drogi powiatowej ul. Szkolnej na terenie Gminy Chmielnik” jest budowa przejścia dla pieszych, budowa chodnika i zjazdów po stronie wschodniej ul. Kwiatowej; budowa zatoki postojowej, latarnia stalowa z oprawą oświetleniową LED, oznakowanie poziome ( P-10) oraz pionowe oraz inne roboty pomocnicze w ramach kompleksowego zrealizowania przedmiotu zamówienia. Załącznik nr 2 do SWZ określa lokalizację robót budowlanych.
Zamierzenie budowalne obejmuje w szczególności:
1. Budowę przejścia dla pieszych na ul. Kwiatowej po stronie wschodniej ( długość ok. 5,3m x 4,0m) wykonane w technologii grubowarstwowej.
2. Budowa chodnika na długości ok. 115 mb ( szer. ok 2,00m na dł. ok 7,00m z kostki brukowej betonowej gr 8 cm);
3. Budowę zatoki postojowej na 10 miejsc + 1 miejsce dla niepełnosprawnych wykonanej z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm
4. Dostawa i montaż latarni stalowej o wysokości ok. 9 m z oprawą oświetleniową LED na fundamencie prefabrykowanym w celu doświetlenia przejścia dla pieszych oraz dojścia do niego
5. Wykonanie oznakowania pionowego i poziomego,
6. Odwodnienie powierzchniowe oraz obsianie trawą terenów zielonych
7. Zabezpieczenie istniejących sieci uzbrojenia terenu.
8. Wykonanie tymczasowej organizacji ruchu na okres prowadzenia robót,
9. Uporządkowanie terenu robót i roboty w zakresie poprawy istniejącej infrastruktury
w związku z wykonanymi robotami w ramach zamówienia
10. Prowadzenie Dziennika Budowy.
11. Wykonanie dokumentacji powykonawczej – 2 egzemplarze.
12. Złożenie w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Starostwie Powiatowym w Kielcach inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa, STWiOR
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 310 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art.310 pkt 1) Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu w postepowaniu prowadzonymw trybie podstawowym.
Realizacja przedmiotu zamówienia planowana była przy współfinansowaniu ze środków w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w zakresie poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych. Ze względu na nie pozyskanie dofinansowania z w/w programu Gmina Chmielnik – Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie. Przesłanka unieważnienia zamówienia z w/w okoliczności została przewidziana w SWZ oraz w ogłoszeniu o zamówieniu ( Sekcja VI pkt. 6.7)
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292647,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292999,53 PLN
| 2021-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |