Utrzymanie czystości w budynkach należących do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze w następujących lokalizacjach: Zadanie nr 1,2,3,4

Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00324832
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-21 11:45
Lokalizacja
Zielona Góra, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9730590332
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania biurUsługi sprzątania ulicUsługi sprzątania budynkówUsługi sprzątania parkingów

Wykonawcy

4 przyznane

NORGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
94 200 PLN
NORGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
78 301,8 PLN
NORGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
82 950 PLN
NORGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
82 950 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.