Remont gminnych lokali mieszkalnych w budynku wspólnotowym przy ul. Chrobrego 28 we Wrocławiu w zakresie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00320766
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00320766/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-17 12:55
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26ff019c-5353-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkach

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00320766 z dnia 2021-12-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont gminnych lokali mieszkalnych w budynku wspólnotowym przy ul. Chrobrego 28 we Wrocławiu w zakresie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont gminnych lokali mieszkalnych w budynku wspólnotowym przy ul. Chrobrego 28 we Wrocławiu w zakresie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26ff019c-5353-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00320766

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004359/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont pustostanów (lokali mieszklanych) - 200 adresów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00295775/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZK - NZ/241/3408/195/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 203070 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1) opracowanie dokumentacji projektowej na wykonanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej zasilanej z kotłów dwufunkcyjnych na paliwo gazowe w zakresie szczegółowo opisanym w Programach Funkcjonalno–Użytkowych wraz z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę/zaświadczenia o niewniesieniu sprzeciwu dla zamiaru wykonania robót budowlanych w gminnych lokalach mieszkalnych nr 3, 4, 11 i 19 przy ul. Chrobrego 28 we Wrocławiu, 2) wykonanie robót budowlanych w lokalach wymienionych w pkt 1) na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty
2021-12-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane