Dostawa sprzętu komputerowego, części i akcesoriów komputerowych
INSTYTUT OCEANOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00194615
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-28 12:26
- Lokalizacja
- Sopot, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5851004839
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery przenośneWyświetlacze płaskiePamięciMyszka komputerowaKlawiatury komputeroweAkcesoria komputeroweKamera internetowaKomputery osobistePamięć flashDrukarki laseroweSkanery komputerowePamięć o dostępie swobodnym (RAM)
Wykonawcy
16 przyznanych
BALTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGdańsk, PL
8133,99 PLNBALTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGdańsk, PL
6270,54 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
239,85 PLN"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
6316,05 PLNBALTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGdańsk, PL
332,1 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
369 PLNBALTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGdańsk, PL
9530,04 PLN"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
4489,5 PLNBALTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGdańsk, PL
797,04 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
6728,1 PLNBALTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGdańsk, PL
1387,44 PLNBALTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGdańsk, PL
538,74 PLN"ALLTECH" SPÓŁKA JAWNA ZDZISŁAW PAJĄK , ARTUR PAJĄKPłock, PL
9931,02 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
2822,85 PLNEL TORO BOBROWSKI BLATKIEWICZ SPÓŁKA JAWNAStargard, PL
239,85 PLNBALTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGdańsk, PL
1402,2 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.