Roboty dekarskie realizowane w 2022r. mające na celu konserwację, wymianę lub usuwanie awarii w budynkach stanowiących zasób Gminy Opole
MIEJSKI ZARZĄD LOKALI KOMUNALNYCH W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00321591
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00321591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-17 18:45
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e54510c3-4f71-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7543078145
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00321591 z dnia 2021-12-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty dekarskie realizowane w 2022r. mające na celu konserwację, wymianę lub usuwanie awarii w budynkach stanowiących zasób Gminy Opole
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD LOKALI KOMUNALNYCH W OPOLU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 161555210
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ozimska 19
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-057
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mzlk@mzlk.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mzlk-opole.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie gminnym zasobem mieszkaniowym, lokalami użytkowymi, terenami mieszkaniowymi, administrowanie nieruchomościami Skarbu Państwa.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty dekarskie realizowane w 2022r. mające na celu konserwację, wymianę lub usuwanie awarii w budynkach stanowiących zasób Gminy Opole2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e54510c3-4f71-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00321591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001504/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Roboty dekarskie realizowane w 2022r. mające na celu konserwację, wymianę lub usuwanie awarii w budynkach stanowiących zasób Gminy Opole.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00290936/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZLK.2420.71.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1: roboty dekarskie, realizowane w 2022 roku, mające na celu usunięcie awarii lub konserwację w Rejonie I.4.5.3.) Główny kod CPV: 45261410-1 - Izolowanie dachu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261420-4 - Uszczelnianie dachu
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45261910-6 - Naprawa dachów
45261920-9 - Konserwacja dachów
45262522-6 - Roboty murarskie
4.5.5.) Wartość części: 9100,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2: roboty dekarskie, realizowane w 2022 roku, mające na celu usunięcie awarii lub konserwację w Rejonie II.4.5.3.) Główny kod CPV: 45261410-1 - Izolowanie dachu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261420-4 - Uszczelnianie dachu
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45261910-6 - Naprawa dachów
45261920-9 - Konserwacja dachów
45262522-6 - Roboty murarskie
4.5.5.) Wartość części: 93100,55 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 3: roboty dekarskie, realizowane w 2022 roku, mające na celu usunięcie awarii lub konserwację w Rejonie III.4.5.3.) Główny kod CPV: 45261410-1 - Izolowanie dachu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45261320-3 - Kładzenie rynien
45261420-4 - Uszczelnianie dachu
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45261910-6 - Naprawa dachów
45261920-9 - Konserwacja dachów
45262522-6 - Roboty murarskie
4.5.5.) Wartość części: 185602,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta w niniejszym postępowaniu podlegała odrzuceniu.
Podstawa prawna odrzucenia oferty: art. 226 ust. 1 pkt 3 oraz pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”. Oferta jest niezgodna z przepisami ustawy Pzp, nie została sporządzona w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez Zamawiającego. Wykonawca, pomimo obowiązku wynikającego z treści art. 63 ust. 2 ustawy Pzp oraz zapisu pkt XIII.4 SWZ, nie podpisał oferty oraz oświadczenia składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp o niepodleganiu wykluczeniu oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu elektronicznym kwalifikowanym podpisem lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta w niniejszym postępowaniu podlegała odrzuceniu.
Podstawa prawna odrzucenia oferty: art. 226 ust. 1 pkt 3 oraz pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”. Oferta jest niezgodna z przepisami ustawy Pzp, nie została sporządzona w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez Zamawiającego. Wykonawca, pomimo obowiązku wynikającego z treści art. 63 ust. 2 ustawy Pzp oraz zapisu pkt XIII.4 SWZ, nie podpisał oferty oraz oświadczenia składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp o niepodleganiu wykluczeniu oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu elektronicznym kwalifikowanym podpisem lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta w niniejszym postępowaniu podlegała odrzuceniu.
Podstawa prawna odrzucenia oferty: art. 226 ust. 1 pkt 3 oraz pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”. Oferta jest niezgodna z przepisami ustawy Pzp, nie została sporządzona w sposób zgodny z wymaganiami technicznymi oraz organizacyjnymi sporządzania ofert przy użyciu środków komunikacji elektronicznej określonymi przez Zamawiającego. Wykonawca, pomimo obowiązku wynikającego z treści art. 63 ust. 2 ustawy Pzp oraz zapisu pkt XIII.4 SWZ, nie podpisał oferty oraz oświadczenia składanego na podstawie art. 125 ust. 1 ustawy Pzp o niepodleganiu wykluczeniu oraz o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu elektronicznym kwalifikowanym podpisem lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
| 2021-12-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |