Dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia technicznego Przyjaznego Pokoju Przesłuchań w Sądzie Rejonowym w Dębicy i Sądzie Rejonowym w Lesku, wraz z demontażem wyposażenia istniejącego
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00321961
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-20 09:27
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8132642515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Aparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideoUsługi instalowania urządzeń dźwiękowychUsługi instalowania urządzeń wideo
Wykonawcy
2 przyznane
"VEGACOM" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
95 970 PLN"VEGACOM" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
95 970 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.