Remont dróg gminnych /gruntowych/ w poszczególnych sołectwach sfinansowanych z Funduszów Sołeckich i budżetu Gminy Miedzna w 2025 roku

Gmina Miedzna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00161273
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00161273/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-25 11:51
Lokalizacja
Miedzna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-428c2598-d190-4317-b383-b7f03d7e0a77
Identyfikator
8241723514
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM WITKOWSKIMiedzna, PL · lot 0
200 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00161273 z dnia 2025-03-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych /gruntowych/ w poszczególnych sołectwach sfinansowanych z Funduszów Sołeckich i budżetu Gminy Miedzna w 2025 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miedzna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582196

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 11 Listopada, 4

1.5.2.) Miejscowość: Miedzna

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-106

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-miedzna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gminamiedzna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-428c2598-d190-4317-b383-b7f03d7e0a77

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych /gruntowych/ w poszczególnych sołectwach sfinansowanych z Funduszów Sołeckich i budżetu Gminy Miedzna w 2025 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-428c2598-d190-4317-b383-b7f03d7e0a77

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00161273

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00050984/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dróg gminnych /gruntowych/ w poszczególnych sołectwach sfinansowanych z Funduszów Sołeckich i budżetu Gminy Miedzna w 2025 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00114548

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontów i napraw dróg gminnych o nawierzchniach żwirowych i gruntowych żwirem drogowym z 30% domieszką kruszywa łamanego frakcji od 0 do 31,5 i wyprofilowanie ich równiarką.
Odcinki dróg przewidzianych do remontu każdorazowo wskaże Zamawiający. Zamawiający określi również ilości mieszanki żwirowej do wykonania wskazanego odcinka drogi.
Drogę po nawiezieniu optymalnej mieszanki żwiru drogowego należy wyrównać oraz nadać jej odpowiedni profil.
Dostarczony na drogę, samochodami samowyładowczymi żwir drogowy powinien być rozkładany w warstwie o jednakowej grubości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 200000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8241589257

7.3.3) Ulica: Kolonie 1A

7.3.4) Miejscowość: Miedzna

7.3.5) Kod pocztowy: 07-106

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Cena - Zakup, załadunek, transport i rozładunek 1m3 żwiru drogowego z 30% domieszką kruszywa łamanego frakcji od 0 do 31,5 mm – 135,30 zł
- Za jedną godzinę pracy równiarki - 307,50 zł
2025-03-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane