Usługa gastronomiczna polegająca na przygotowaniu, dostarczaniu i wydawaniu posiłków dla dzieci w wieku szkolnym w roku szkolnym 2022 – II postępowanie
Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. Mariusza Zaruskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00322472
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-20 11:30
- Lokalizacja
- Ustka, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8393197988
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi gotowania posiłków
Wykonawcy
2 przyznane
JACEK ADAMSKISłupsk, PL
167 120 PLNJACEK ADAMSKISłupsk, PL
167 120 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.