Rozbudowa drogi gminnej Nr 105471 B ul. Leśna w m. Fasty oraz uzbrojenie terenów inwestycyjnych na działkach 138/7, 138/8, 138/9 w m. Fasty, gm. Dobrzyniewo Duże w formule zaprojektuj i wybuduj

Gmina Dobrzyniewo Duże

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00322517
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00322517/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-20 11:40
Lokalizacja
Dobrzyniewo Duże, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bfa6641e-4857-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
9661844107
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniInstalowanie znaków drogowychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneUsługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00322517 z dnia 2021-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej Nr 105471 B ul. Leśna w m. Fasty oraz uzbrojenie terenów inwestycyjnych na działkach 138/7, 138/8, 138/9 w m. Fasty, gm. Dobrzyniewo Duże w formule zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobrzyniewo Duże

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Dobrzyniewo Duże, ul.Białostocka, 25

1.5.2.) Miejscowość: Dobrzyniewo Duże

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-002

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 85 7428155

1.5.8.) Numer faksu: 85 7197417

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@dobrzyniewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dobrzyniewo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dobrzyniewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa drogi gminnej Nr 105471 B ul. Leśna w m. Fasty oraz uzbrojenie terenów inwestycyjnych na działkach 138/7, 138/8, 138/9 w m. Fasty, gm. Dobrzyniewo Duże w formule zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfa6641e-4857-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00322517

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00274092/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Rir.271.51.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 6157989,99 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5006495,93 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa drogi gminnej Nr 105471 B ul. Leśna w m. Fasty, gmina Dobrzyniewo Duże, powiat białostocki, woj. podlaskie oraz uzbrojenie terenów inwestycyjnych na działkach 138/7, 138/8, 138/9 w m. Fasty, gmina Dobrzyniewo Duże powiat białostocki, woj. podlaskie” w formule zaprojektuj i wybuduj. Przedmiot zamówienia obejmuje dwa zadania:
1) Zadanie 1 - Rozbudowa drogi gminnej Nr 105471 B ul. Leśna w m. Fasty, gmina Dobrzyniewo Duże, powiat białostocki, woj. podlaskie
2) Zadanie 2 - Uzbrojenie terenów inwestycyjnych na działkach 138/7, 138/8, 138/9 w m. Fasty, gmina Dobrzyniewo Duże powiat białostocki, woj. podlaskie.
Zamówienie nie jest podzielone na części, bowiem ze względów technicznych tworzy nierozerwalną całość i jednolite zamierzenie inwestycyjne. Wykonawca składa ofertę na realizację całego przedmiotu zamówienia, tj. obowiązany jest zrealizować oba zadania.
Przedmiot zamówienia w ramach Zadania 1 obejmuje:
1) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania „Rozbudowa drogi gminnej Nr 105471 B ul. Leśna w m. Fasty, gmina Dobrzyniewo Duże, powiat białostocki, woj. podlaskie”, w tym m.in.:
a) pozyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów (mapy, wpisy z rejestru gruntów itp.) potrzebnych do skutecznego zgłoszenia robót we właściwym organie administracji architektoniczno-budowlanej
b) na podstawie udzielonego przez Zamawiającego pełnomocnictwa dokonanie skutecznego zgłoszenia robót we właściwym organie administracji architektoniczno-budowlanej;
2) sprawowanie nadzoru autorskiego nad dokumentacją projektową dla zadania;
3) wykonanie robót budowlanych dotyczących inwestycji „Rozbudowa drogi gminnej Nr 105471 B ul. Leśna w m. Fasty, gmina Dobrzyniewo Duże, powiat białostocki, woj. podlaskie” Przedmiot zamówienia w ramach Zadania 2 obejmuje:
1) opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania „Uzbrojenie terenów inwestycyjnych na działkach 138/7, 138/8, 138/9 w m. Fasty, gmina Dobrzyniewo Duże powiat białostocki, woj. podlaskie”, w tym m.in.:
a) pozyskanie wszelkich niezbędnych dokumentów (mapy, wpisy z rejestru gruntów itp.) potrzebnych do skutecznego zgłoszenia robót we właściwym organie administracji architektoniczno-budowlanej
b) na podstawie udzielonego przez Zamawiającego pełnomocnictwa dokonanie skutecznego zgłoszenia robót we właściwym organie administracji architektoniczno-budowlanej;
2) sprawowanie nadzoru autorskiego nad dokumentacją projektową dla zadania;
3) wykonanie robót budowlanych dotyczących inwestycji „Uzbrojenie terenów inwestycyjnych na działkach 138/7, 138/8, 138/9 w m. Fasty, gmina Dobrzyniewo Duże powiat białostocki, woj. podlaskie”
3.5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia:
1) Zadanie 1 - Program Funkcjonalno-Użytkowy zadanie 1 (PFU1) wraz z załącznikami, który stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.
2) Zadanie 2 - Program Funkcjonalno-Użytkowy zadanie 2 (PFU2) wraz z załącznikami, który stanowi Załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7366224,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9816215,18 PLN

2021-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane