Dostawa samochodów osobowych na potrzeby prokuratur okręgu płockiego
PROKURATURA OKRĘGOWA W PŁOCKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00322842
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-20 12:53
- Lokalizacja
- Płock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7741095701
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osobowe
Wykonawcy
3 przyznane
TOYOTA WALDER ZABRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
86 606,76 PLNTOYOTA WALDER ZABRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
86 612,91 PLNTOYOTA WALDER ZABRZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
86 612,91 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.