Zakup i dostawa środków trwałych dla Zespołu Szkół w Rudniku nad Sanem w ramach projektu „Zawodowcy – niżański program wspierania szkół zawodowych”

Powiat Niżański

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00322822
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-20 12:47
Lokalizacja
Nisko, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6020121164
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Obrabiarki do obróbki drewna, kości, korka, gumy lub twardych tworzyw sztucznychMaszyny i aparatura badawcza i pomiarowaPrzyrządy do pojazdów mechanicznychTokarki, obrabiarki do wiercenia i frezowaniaObrabiarki do obróbki metali

Wykonawcy

3 przyznane

SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
22 000 PLN
SUPPLY24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
25 996,05 PLN
METAL TECHNICS POLSKA WENSLI GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
36 900 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.