,,Przebudowa drogi gminnej (od drogi wojewódzkiej 626) Ulaski-Budzyno Bolki I etap”

Gmina Czerwonka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00323513
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00323513/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-20 14:56
Lokalizacja
Czerwonka Szlachecka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c6c651b-3e32-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7571477236
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógFundamentowanie dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH "OSTRADA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOstrołęka, PL · lot 0
485 602,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00323513 z dnia 2021-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Przebudowa drogi gminnej (od drogi wojewódzkiej 626) Ulaski-Budzyno Bolki I etap”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czerwonka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146131861

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czerwonka Włościańska 38

1.5.2.) Miejscowość: Czerwonka Szlachecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-232

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 297179505

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@czerwonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Przebudowa drogi gminnej (od drogi wojewódzkiej 626) Ulaski-Budzyno Bolki I etap”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c6c651b-3e32-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00323513

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000723/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 ,,Przebudowa drogi gminnej (od drogi wojewódzkiej 626) Ulaski-Budzyno Bolki I etap”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00259312/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.ZP.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 444303,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z przebudową drogi gminnej od drogi wojewódzkiej nr 626 w miejscowości Ulaski do miejscowości Budzyno Bolki, o łącznej długości 998 m.
2. Przebudowa zakłada poprawę parametrów technicznych i użytkowych drogi poprzez:
1) wykonanie nowej nawierzchni z betonu asfaltowego z wykorzystaniem konstrukcji istniejącej jezdni bitumicznej jako podbudowy;
2) wykonanie poszerzenia nawierzchni na odcinkach przesunięcia jezdni względem granic pasa drogowego;
3) wykonanie utwardzonych poboczy z nawierzchnią asfaltową o konstrukcji takiej jak jezdnia;
4) uzupełnienie skrajnych rur w przepuście pod koroną drogi oraz umocnienie płytami ażurowymi betonowymi dna rowu i skarp u wlotu i wylotu przepustu;
5) reprofilacja skarpy rowu przydrożnego z uzupełnieniem gruntu;
6) montaż pionowych znaków drogowych, oznakowanie poziome jezdni – malowanie linii krawędziowych masą chemoutwardzalną z mikrokulkami szklanymi refleksyjnymi;
7) montaż słupków prowadzących U1a z elementami odblaskowymi na odcinku z przylegającym do drogi głębokim rowem melioracyjnym.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowiący zakres robót zawarty jest w Projekcie budowlanym stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ, Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiącej załącznik nr 11 do SWZ, Projekcie stałej organizacji ruchu stanowiącym załącznik nr 12 do SWZ, przedmiarze robót stanowiącym załącznik nr 13 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 485602,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 626122,71 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 485602,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych „Ostrada” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7582027548

7.3.3) Ulica: ul. Lokalna 2

7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-410

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonawca przewiduje powierzenie podwykonawcom wykonanie podbudowy oraz robót wykończeniowych. Podwykonawcy nie są jeszcze znani.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 485602,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-06-30
2021-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane