„Remont rowów wraz z budowlami i urządzeniami wodnymi oraz budowa przepompowni wód deszczowych w rejonie ulic Rzemieślniczej, T. Kościuszki i obwodnicy Żmigrodu”
Gmina Żmigród
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00323472
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00323472/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-20 14:48
- Lokalizacja
- Żmigród, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2513ed6f-4d09-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9151603741
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00323472 z dnia 2021-12-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont rowów wraz z budowlami i urządzeniami wodnymi oraz budowa przepompowni wód deszczowych w rejonie ulic Rzemieślniczej, T. Kościuszki i obwodnicy Żmigrodu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Żmigród
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934911
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wojska Polskiego 2-3
1.5.2.) Miejscowość: Żmigród
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-140
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 385 30 57
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: irl@zmigrod.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zmigrod.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zmigrod1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont rowów wraz z budowlami i urządzeniami wodnymi oraz budowa przepompowni wód deszczowych w rejonie ulic Rzemieślniczej, T. Kościuszki i obwodnicy Żmigrodu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2513ed6f-4d09-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00323472
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001600/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont rowów wraz z budowlami i urządzeniami wodnymi oraz budowa przepompowni wód deszczowych w rejonie ulic Rzemieślniczej, T. Kościuszki i obwodnicy Żmigrodu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest realizowane w związku z realizacją projektu: „Budowa kanalizacji deszczowej, remont rowów wraz z budowlami i urządzeniami wodnymi oraz budowa przepompowni wód deszczowych w miejscowości Żmigród” nr RPDS.04.05.01-02-0013/19-00 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00281760/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRL.271.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1913981,52 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na realizacji zadania pn: „Remont rowów wraz z budowlami i urządzeniami wodnymi oraz budowa przepompowni wód deszczowych w rejonie ulic Rzemieślniczej, T. Kościuszki i obwodnicy Żmigrodu” zgodnie z SWZ i dokumentacją projektową załączoną do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232452-5 - Roboty odwadniające
45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2186940,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2290260,00 PLN
| 2021-12-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |