„Dostawa soli drogowej niezbrylającej „ DR” do zimowego utrzymania dróg w roku kalendarzowym 2021 dla Zarządu Dróg Powiatowych w Dębicy” - II
Zarząd Dróg Powiatowych w Dębicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00323382
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-20 14:31
- Lokalizacja
- Dębica, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8722128819
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sole i czysty chlorek sodu
Wykonawcy
2 przyznane
"OLAN POŁUDNIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Tarnowska, PL
215 000 PLN"OLAN POŁUDNIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Tarnowska, PL
215 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.