Remont i adaptacja pomieszczeń na potrzeby Dziennego Domu Pobytu w Starym Kobrzyńcu

Gmina Rogowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00323526
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00323526/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-20 14:58
Lokalizacja
Rogowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7a716b8a-3e28-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
8921429788
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznejRoboty budowlane w zakresie domów dla emerytówRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaBetonowanieWyrównywanie podłógRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty izolacyjneRoboty w zakresie okładziny tynkowejRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie ścianek działowychRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

JOANNA TARNECKADobrzyń nad Wisłą, PL · lot 0
897 777,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00323526 z dnia 2021-12-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i adaptacja pomieszczeń na potrzeby Dziennego Domu Pobytu w Starym Kobrzyńcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rogowo

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy w Rogowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866732

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rogowo 51

1.5.2.) Miejscowość: Rogowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-515

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 542801622

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rogowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rogowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gminarogowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont i adaptacja pomieszczeń na potrzeby Dziennego Domu Pobytu w Starym Kobrzyńcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a716b8a-3e28-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00323526

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002900/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont i adaptacja pomieszczeń na potrzeby Dziennego Domu Pobytu w Starym Kobrzyńcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

3. Zadanie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w związku z realizacją Projektu „Ośrodki wsparcia pełne WERWY w województwie kujawsko – pomorskim” w ramach części Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00259194/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Og.271.TP.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest przebudowa budynku remizy strażackiej. Budynek parterowy, nie podpiwniczony, z dachem drewnianym dwuspadowym, krytym papą. W przebudowie budynku przewiduje się wykonanie prac ogólnobudowlanych.
Zakres prac:
 demontaż istniejącego dachu;
 wyrównanie poziomu posadzek poprzez nasyp;
 demontaż zniszczonych posadzek i położenie nowych;
 demontaż ścian wewnętrznych i postawienie nowych;
 odświeżenie istniejących ścian;
 demontaż stolarki okiennej i drzwiowej;
 zmiana układu drzwi, okien - montaż nowych;
 wykonanie dachu konstrukcji stalowej i pokrycia dachowego;
 wykonanie ocieplenia budynku;
 wymiana istniejących instalacji na nowe;
 wykonanie wewnętrznych instalacji wod.-kan., c.o. oraz elektrycznej;
 wykonanie nowych utwardzeń przed budynkiem oraz miejsc parkingowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45215200-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznej

45215212-6 - Roboty budowlane w zakresie domów dla emerytów

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45262300-4 - Betonowanie

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 897777,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 113946,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 897777,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIDEM BUDOWNICTWO Joanna Tarnecka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 4660325348

7.3.3) Ulica: Licealna 2/16

7.3.4) Miejscowość: Dobrzyń nad Wisłą

7.3.5) Kod pocztowy: 87-610

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 897777,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-06-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-12-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane