Budowa żłobka publicznego w miejscowości Rogoźno
Gmina Rogoźno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00324074
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00324074/02
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-21 09:01
- Lokalizacja
- Rogoźno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a9c871a-eae8-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6060066997
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00324074 z dnia 2021-12-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa żłobka publicznego w miejscowości Rogoźno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rogoźno
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Rogoźnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791425
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Rogoźno
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-610
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 785009402
1.5.8.) Numer faksu: (67)2618075
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rogozno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rogozno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.rogozno.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa żłobka publicznego w miejscowości Rogoźno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a9c871a-eae8-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00324074
2.6.) Wersja ogłoszenia: 02
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004543/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa żłobka publicznego w Rogoźnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124204/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INTZ.271.17.2021.AP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1721829,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku żłobka w miejscowości Rogoźno przy ul. Za Jeziorem na terenie działki o numerze ewidencyjnym 1920/1.
Budynek parterowy bez podpiwniczenia w szerokości elewacji frontowej 26 m, wysokości górnej krawędzi elewacji 5,15 m, dach płaski o nachyleniu 5%. Łączna powierzchnia zabudowy 364,17 m2.
Kubatura 1 875,47 m3
Powierzchnia użytkowa 304,16 m2
Opis rozwiązań technologicznych:
- ławy fundamentowe Ławy żelbetowe o przekroju 60x40cm, beton klasy C16/20.
Zbrojenie:
• Pręty główne 4x12, stal AIII 34GS)
• Strzemiona 6 co 25 cm, stal A0 St0S-b
Jako izolację poziomą stosować dowolną papę izolacyjną termozgrzewalną lub zwykłą w dwóch warstwach.
- ściany fundamentowe i cokół gr. 25 cm, z bloczków betonowych pełnych (M6),
gładź cementowa 1 cm,
izolacja pionowa - 3x dysperbit
od zewnątrz polistyren ekstrudowany XPS lub ekspandowany EPS wodoodporny – 10 cm,
powyżej terenu wyprawa klejowa na siatce + okładzina klinkierowa lub tynk cokołowy
- ściany zewnętrzne nośne i samonośne kondygnacji nadziemnych gr. 45cm murowane z pustaków ceramicznych Porotherm 25 P+W gr. 25 cm + tynk cementowo-wapienny od wewnątrz, ocieplenie styropianem wełną mineralną – 20 cm + wyprawa klejowa na siatce + tynk mineralny 0,3 cm
ściany wewnętrzne działowe gr. 12 cm z bloczków z autoklawizowanego betonu komórkowego + tynk cementowo-wapienny lub okładziny ceramiczne
- Stropodach • papa podkładowa oraz papa wierzchniego krycia modyfikowana SBS
• Kliny styropianowe izokliny
• Zestaw mocujący/odpowiedni klej dachowy
• Styropian spadkowy lub styropapa spadkowa
• Płyta płaska styropianowa
• Paroizolacja: folia paroizolacyjna lub papa podkładowa
• Warstwa gruntująca: grunt
• Strop gęstożebrowy ceramiczny na belkach żelbetowych wraz z warstwą nadbetonu
• Sufit podwieszony na ruszcie metalowym
- posadzka na gruncie jastrych cementowy 4 cm
styropian EPS 100-036 15 cm
2 x folia PE OPTFOL 0,30 cm
beton C8/10 15 cm z warstwą wyrównawczą
piasek zagęszczony warstwami 15cm
grunt rodzimy po zdjęciu humusu
- nadproża okienne i drzwiowe - prefabrykowane systemowe Porotherm oraz żelbetowe
- wieńce Ciągłe, o przekroju 25x24 cm, okalające strop ze wszystkich stron, wykonać z betonu C16/20, zbrojone 2Ø12 dołem i 2Ø12 górą (stal AIII 34GS), strzemiona Ø6 co 25cm (stal A0 St0-b)
- kominy systemowe z kształtek prefabrykowanych Schiedel, otynkowane ponad dachem – wykonać według instrukcji montażu producenta
- posadzki wg zestawienia pomieszczeń
- parapety zewnętrzne Stalowe ocynkowane i powlekane
- stolarka okienna stolarka okienna PCW, szkło o współczynniku U = 0,9 W/m²K
- stolarka drzwiowa (drzwi wewnętrzne)
Metalowe, aluminowe
- drzwi zewnętrzne Aluminiowe
Opis:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowej
oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiących załącznik
nr 3 do niniejszej SWZ (podstawą dokonania wyceny jest dokumentacja techniczna).
Załączony przedmiar robót stanowi wyłącznie pomocniczy element dokumentacji przetargowej.
W ramach niniejszego zadania inwestycyjnego Wykonawca sporządzi również dokumentację powykonawczą wraz z inwentaryzacją geodezyjną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 211068 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2100000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2100000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): JACK-BUB Sp. zo.o Sp.K
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: n/d
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9721258070
7.3.3) Ulica: Obornicka
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-689
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2100000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-08-20 do 2021-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
n/d| 2021-12-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |