„Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych do budynku Urzędu Gminy w Brzeźniu”

Gmina Brzeźnio

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00324057
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00324057/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-21 08:54
Lokalizacja
Brzeźnio, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-59e09117-3312-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
Identyfikator
8272140506
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rampy wejściowe

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR WIATROWSKIOcin, PL · lot 0
167 329,69 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00324057 z dnia 2021-12-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych do budynku Urzędu Gminy w Brzeźniu”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brzeźnio

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934430

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wspólna 44

1.5.2.) Miejscowość: Brzeźnio

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-275

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 438203026

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: akolaczek@brzeznio.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brzeznio.com

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-59e09117-3312-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych do budynku Urzędu Gminy w Brzeźniu”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59e09117-3312-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00324057

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002423/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa podjazdu dla osób niepełnosprawnych do budynku Urzędu Gminy w Brzeźniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00242243/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R.271.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 156975,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia polegający na budowie podjazdu dla osób niepełnosprawnych do budynku Urzędu Gminy Brzeźnio obejmuje wykonanie poniższych prac:
- wykonanie fundamentów żelbetowych,
- przygotowanie i montaż zbrojenia,
- izolacje przeciwwilgociowe,
- zasypanie płyt ścian oporowych kruszywem grubym,
- zasypanie wnętrza podjazdu piaskiem,
- podkłady betonowe na podłożu gruntowym,
- nawierzchnie z kostki brukowej betonowej,
- zasypanie wykopów z przerzutem ziemi,
- pochwyty podjazdu ze stali malowanej proszkowo wraz ze słupkami,
- balustrady podjazdu ze stali malowanej proszkowo,
- przepust Ø20 do kanalizacji,
- montaż kratki ściekowej do istniejącej kanalizacji deszczowej,
- remont schodów zewnętrznych.

Przedmiot zamówienia szczegółowo określa załączona dokumentacja projektowa:
1) projekt budowlany
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
3) przedmiar robót
4) kosztorys nakładczy.

W ramach wykonywanych robót Wykonawca jest zobowiązany do doprowadzenia terenu robót do należytego porządku.
W celu prawidłowego sporządzenia oferty, Wykonawca powinien dokonać wizji lokalnej oraz uzyskać wszystkie niezbędne informacje, co do ryzyka, trudności i wszelkich innych okoliczności, jakie mogą wystąpić w trakcie realizacji zamówienia.

2. Zadanie finansowane będzie z budżetu Gminy oraz z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34953000-2 - Rampy wejściowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167329,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 194971,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167329,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowe – Budowlane Wiatrowski Piotr

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 731645828

7.3.3) Ulica: Ocin 28

7.3.4) Miejscowość: Wróblew

7.3.5) Kod pocztowy: 98-285

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167329,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-02-25
2021-12-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane