Świadczenie usługi szkoleniowej „PRINCE2 na poziomie Practitioner i Foundation” dla pracowników Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00323838
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-21 06:49
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6750002118
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

2 przyznane

INPROGRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
57 708 PLN
INPROGRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
57 708 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.