Usługa ochrona osób, obiektów i mienia Sądu Okręgowego w Łomży, Sądu Rejonowego w Grajewie, Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem i Sądu Rejonowego w Zambrowie

Sąd Okręgowy w Łomży

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00325132
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-21 12:49
Lokalizacja
Łomża, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7181022114
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskieUsługi nadzoru przy użyciu alarmu

Wykonawcy

4 przyznane

KUGUAR OCHRONA KLIMA SPÓŁKA JAWNAŁomża, PL
253 739,78 PLN
"STEKOP" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
285 339,4 PLN
SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
154 594,57 PLN
SERIS KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
154 594,57 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.