Konserwacja obiektów szkoleniowych i strzelnic garnizonowych w obiektach wojskowych 32 BLT
32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00324032
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00324032/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2021-12-21 08:47
- Lokalizacja
- Łask, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7738c108-319c-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
- Identyfikator
- 8310004953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi naprawcze i konserwacyjneUsługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
Wykonawcy
2 przyznane
BOGDAN TEJCHMANTomaszów-Mazowiecki, PL · lot 0
231 374,93 PLNBOGDAN TEJCHMANTomaszów-Mazowiecki, PL · lot 1
3836,74 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00324032 z dnia 2021-12-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja obiektów szkoleniowych i strzelnic garnizonowych w obiektach wojskowych 32 BLT
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 32 Baza Lotnictwa Taktycznego w Łasku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730097572
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 9 - go Maja 95
1.5.2.) Miejscowość: Łask
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: (48) 261554593
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 32bltprz@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://32blt.wp.mil.pl/pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/32_blot1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Skarb Państwa - Jednostka Wojskowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja obiektów szkoleniowych i strzelnic garnizonowych w obiektach wojskowych 32 BLT2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7738c108-319c-11ec-a3fb-0a24f8cd532c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00324032
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003942/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.19 Serwisowanie i konserwacja obiektów szkoleniowych (strzelnica pistoletowa i WSK) na 2022 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00239990/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 03/TP1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 318141,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
konserwacja strzelnicy garnizonowej WSK-200 w Sieradzu.1. prace konserwacyjne przy kulochwycie głównym
2. prace konserwacyjne przy kulochwycie dolnym
3. prace konserwacyjne przy przesłonie P1
4. prace konserwacyjne posadzek z żywicy poliuretanowej ( płyta główna )
5. prace konserwacyjne przy naprawie osłon izolacyjnych na kanałach wentylacyjnych
6. prace konserwacyjne przy naprawie drewnianych osłon podciągów
7. prace konserwacyjne przy naprawie osłon akustycznych z wełny Ecophon Modus ( ściany i sufit )
8. pozostałe prace konserwacyjne zgodnie z zakresem prac
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.5.5.) Wartość części: 188556,42 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Kulochwyt główny - niecki pociskoweII. Kulochwyt dolny 15 m; 25 m; 50 m.
III. Przesłona pionowa kbks
IV. Ogrodzenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
4.5.5.) Wartość części: 3185,79 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I. Stanowiska startowe i końcowe.II. Stanowiska z pół kręgami betonowymi 14 szt. oraz belkami stalowymi na słupkach fi 160 13 szt.
III. Rów betonowy 1 i rów 2 z konstrukcją stalową.
IV. Poręcze stalowe " KOŃ"
V. PTO plac treningów ogniowych.
VI. Boisko do piłki siatkowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 12623,21 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Plan konserwacji dla kortu tenisowego o pow. 495 m2 z nawierzchnią z mączki ceglanej.2. Plan konserwacji dla placu musztry o pow. 3 651 m2 z nawierzchnią z kostki brukowej
3. Plan konserwacji dla boiska piłkarskiego o pow. 8 772 m2 z nawierzchnią
z syntetycznej trawy REAL FT 60 sportowa, wypełnienie: piasek kwarcowy i granulat.
4. 4. Plan konserwacji bieżni lekkoatletycznej o pow. 3 467m2 z nawierzchnią poliuretanową CONPIDUR (bezspoinowa, nieprzepuszczalna dla wody, kolor czerwony, białe linie malowane na 5. Plan konserwacji zespołu kortów tenisowych (3 szt.) o pow. 2 265 m2 z nawierzchnią z trawy syntetycznej w kolorze zielonym, wypełnienie piasek kwarcowy, linie wklejone w nawierzchnie w kolorze białym.nawierzchni)
6. 6. Plan konserwacji boiska wielofunkcyjnego (2 boiska do koszykówki + boisko do siatkówki) o pow. 1 512 m2 z nawierzchnią poliuretanową CONPIDUR (bezspoinowa, nieprzepuszczalna dla wody, jednolitej barwie, duża odporność na uderzenie).
8. Plan konserwacji sauny suchej i parowej oraz basenu
9. Plan konserwacji urządzeń w hali sportowej w bud. 206/6030
10. Elementy składowe toru wieloboju pilotów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212290-5 - Usługi napraw i konserwacji obiektów sportowych
4.5.5.) Wartość części: 113776 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 231374,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231374,93 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 231374,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane, Hydrauliczne, Czyszczenie Kanalizacji, Remonty, Konserwacje Tejchman Bogdan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7731324614
7.3.3) Ulica: Graniczna 23/7
7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 97-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 231374,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-01-01 do 2022-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3836,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3836,74 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3836,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane, Hydrauliczne, Czyszczenie Kanalizacji, Remonty, Konserwacje Tejchman Bogdan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7731324614
7.3.3) Ulica: Graniczna 23/7
7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 97-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3836,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2022-05-02 do 2022-05-13Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca popełnił błąd podczas wypełniania kosztorysu ofertowego, w wyniku czego końcowa cena netto nie zawierała wszystkich składowych koniecznych do wyliczenia ceny netto oraz VAT
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
| 2021-12-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |