Prowadzenie prac pielęgnacyjno-konserwatorskich przy fontannach na terenie Miasta Gdańska
GDAŃSKIE WODY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00325127
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-21 12:49
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5830010823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne usługi w zakresie napraw i konserwacjiUsługi ochrony obiektów historycznych
Wykonawcy
2 przyznane
MAURYCY BRZUSKIEWICZGdańsk, PL
139 200 PLNMAURYCY BRZUSKIEWICZGdańsk, PL
139 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.