BUDOWA STRATEGICZNEJ DLA GMINY JABŁONNA ARTERII DROGOWEJ ODCIĄŻAJĄCEJ RUCH DLA MIESZKAŃCÓW CHOTOMOWA, DĄBROWY CHOTOMOWSKIEJ, JABŁONNY ORAZ GMIN SĄSIEDNICH- Etap II

GMINA JABŁONNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00161516
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00161516/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-03-25 12:48
Lokalizacja
Jabłonna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bed4847d-988c-4c2f-839c-b13f08dd3f7d
Identyfikator
5361771514
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

"FAL-BRUK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
4 464 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00161516 z dnia 2025-03-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA STRATEGICZNEJ DLA GMINY JABŁONNA ARTERII DROGOWEJ ODCIĄŻAJĄCEJ RUCH DLA MIESZKAŃCÓW CHOTOMOWA, DĄBROWY CHOTOMOWSKIEJ, JABŁONNY ORAZ GMIN SĄSIEDNICH- Etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270442

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Modlińska 152

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA STRATEGICZNEJ DLA GMINY JABŁONNA ARTERII DROGOWEJ ODCIĄŻAJĄCEJ RUCH DLA MIESZKAŃCÓW CHOTOMOWA, DĄBROWY CHOTOMOWSKIEJ, JABŁONNY ORAZ GMIN SĄSIEDNICH- Etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bed4847d-988c-4c2f-839c-b13f08dd3f7d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00161516

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

zamówienie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówienie nr 2024/BZP 00256971 z dnia 2024-03-22 i jest zgodne z
jego przedmiotem oraz wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.
Udzielenie zamówienia w trybie podstawowym groziłby niedotrzymaniem terminu realizacji budowy wskazanych we
wstępnej promesie stanowiącej wspólne zobowiązanie gminy i udzielającego dofinansowania BGK

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.07.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa strategicznej dla Gminy Jabłonna arterii drogowej odciążającej ruch dla mieszkańców Chotomowa, Dąbrowy
Chotomowskiej, Jabłonny oraz gmin sąsiednich Etap II, polegającego na wybudowaniu, wprowadzeniu stałej organizacji
ruchu oraz uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie lub uzyskaniu potwierdzenia o niewniesieniu sprzeciwu na złożone
zawiadomienia o zakończeniu budowy, odcinka drogi ul. Paderewskiego od granicy Etapu I do ul. Zegrzyńskiej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FAL-BRUK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210527420

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4464900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2025-03-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane