Przygotowywanie i wydawanie gorących posiłków dla osób objętych pomocą społeczną MOPR w Bytomiu z podziałem na dziewięć części
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00326376
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-22 09:21
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6260335120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi gotowania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi przygotowywania posiłków
Wykonawcy
9 przyznanych
CARITAS Diecezji Gliwickiej Kuchnia „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
180 685 PLNCARITAS Diecezji Gliwickiej Kuchnia „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
216 822 PLNCARITAS Diecezji Gliwickiej Kuchnia „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
216 822 PLNCARITAS Diecezji Gliwickiej Kuchnia „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
234 890,5 PLNDAWID GAWEŁBytom, PL
283 062 PLNCARITAS Diecezji Gliwickiej Kuchnia „Rodzina” Caritas Diecezji GliwickiejGliwice, PL
417 424 PLN"SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W BYTOMIUBytom, PL
330 239 PLNJERZY KOSTYSZYNBytom, PL
330 239 PLNMARCIN KOSZBytom, PL
330 239 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.