„Jaz Bartoszowice – naprawa zamknięcia segmentowego, m. Wrocław”
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00324856
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00324856/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-21 11:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c82822cb-1c44-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00324856 z dnia 2021-12-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Jaz Bartoszowice – naprawa zamknięcia segmentowego,
m. Wrocław”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.wroclaw@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://system.bip-e.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Jaz Bartoszowice – naprawa zamknięcia segmentowego,m. Wrocław”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c82822cb-1c44-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00324856
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.100 Roboty budowlane związane utrzymaniem cieków oraz obiektów hydrotechnicznych na terenie Zarządu Zlewni we Wrocławiu - RZGW Wrocław
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192500/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR.ROZ.2810.93.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 170000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usunięcie uszkodzeń zamknięcia segmentowego jazu, tj.:
• ustalenie przyczyny przecieku;
• montaż zamknięcia remontowego iglicowego od strony wody górnej;
• naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów stalowych oraz gumowych odpowiadających za szczelność komory siłowników na lewym i prawym filarze;
• oczyszczenie elementów stalowych w komorze siłownika (czyszczenie poprzez np. piaskowanie, nałożenie powłok antykorozyjnych);
• naprawa łożyska ślizgowego podpory segmentu;
• demontaż zamknięcia remontowego;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
Załącznik Nr 6 – Dokumentacja projektowa,
Załącznik Nr 7 – Opis przedmiotu zamówienia;
Załącznik Nr 8 – Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót;
Gwarancja: 24 miesiące (kryterium oceny ofert min. 24 miesiące maksimum 48 miesięcy)
Zamawiający informuje, iż kwota jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi 210 000,00 zł brutto.
UWAGA!!!
Zamawiający przewiduje konieczność przeprowadzenia wizji lokalnej w obrębie
przedmiotu zamówienia dla Wykonawców zainteresowanych złożeniem oferty.
Termin wizji lokalnej każdy z Wykonawców powinien ustalić indywidualnie
w uzgodnieniu z Kierownikiem Stopnia Panem Tomaszem Puto tel. kontaktowy 603 597 638. Obiekt dostępny jest dla Wykonawców od poniedziałku do piątku
w godzinach o 8:00 do 15:00.
Wizja lokalna może odbyć się wyłącznie przed przewidzianym terminem składania ofert.
Dowodem przeprowadzenia wizji lokalnej stanowi dołączenie potwierdzonego dokumentu zgodnego w treści z Załącznikiem nr 10 do SWZ.
Oferta złożona bez odbycia wizji podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 18 nowej ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Na podstawie art. 255 pkt 7) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 ze zm.) – Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli: „wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy lub uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, z uwzględnieniem art. 263”
Uzasadnienie faktyczne:
Wykonawca, który został wyłoniony w postępowaniu jako zwycięzca, tym samym został zaproszony do podpisania umowy z Zamawiającym oświadczył, iż zaistniały okoliczności wykluczające możliwość podpisania umowy na wykonanie przedmiotowego zadania. Wykonawca, w związku z powyższym, nie stawił się w wyznaczonym terminie tym samym nie doszło do podpisania umowy pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208485,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 208485,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208485,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-12-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |