SVA/W/J/4620-94/2021: Dostawa i montaż systemowych daszków szklanych w ramach zadania – Rozbudowa budynku 267 dla Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie.
AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00000324
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00000324/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-03 09:40
- Lokalizacja
- Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-353b4951-4b74-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7010303102
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00000324 z dnia 2022-01-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SVA/W/J/4620-94/2021: Dostawa i montaż systemowych daszków szklanych w ramach zadania – Rozbudowa budynku 267 dla Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: AMW SINEVIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142989877
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Paderewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@amwsinevia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amwsinevia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amwsinevia.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SVA/W/J/4620-94/2021: Dostawa i montaż systemowych daszków szklanych w ramach zadania – Rozbudowa budynku 267 dla Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-353b4951-4b74-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00000324
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00278799/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SVA/W/J/4620-94/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 34741,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż systemowych daszków szklanych w ramach zadania – Rozbudowa budynku 267 dla Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie.
Daszek przy wejściu głównym i nad rampą dla osób niepełnosprawnych 1 szt, nad zewnętrznymi drzwiami windy 1 szt, daszki na drzwiami bocznymi do budynku 3 szt. Wszystkie daszki na odciągach ze stali nierdzewnej. Wysięg daszka minimum 150 cm, szerokość o minimum 100cm szersza niż szerokość drzwi. W głównej strefie wejściowej zadaszenie wykonać również nad rampą dla osób niepełnosprawnych (daszek nad wejściem głównym mocowany nad fasadą szklaną). Daszki wykonane wraz z niezbędnymi obróbkami.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja (dokumentacja projektowa) stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 08.12.2021 do godziny 10:30 nie wpłynęła żadna oferta.| 2022-01-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |