Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie istniejącego budynku wielofunkcyjnego wraz z utwardzeniem terenu i budową placu zabaw w m. Przystawka.

Gmina Janów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00325296
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00325296/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-21 13:15
Lokalizacja
Janów, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1da34d55-2a7e-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5451813564
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kształtowania placów zabawTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwiPokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytekRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

SATO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL · lot 0
933 570 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00325296 z dnia 2021-12-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie istniejącego budynku wielofunkcyjnego wraz z utwardzeniem terenu i budową placu zabaw w m. Przystawka.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Janów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659326

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Parkowa 3

1.5.2.) Miejscowość: Janów

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-130

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 857216288

1.5.8.) Numer faksu: 857216095

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@janow.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.janow.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://janow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie i remoncie istniejącego budynku wielofunkcyjnego wraz z utwardzeniem terenu i budową placu zabaw w m. Przystawka.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1da34d55-2a7e-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00325296

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00073301/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont i przebudowa istniejącego budynku wielofunkcyjnego w miejscowości Przystawka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Rewitalizacja sołectwa Przystawka poprzez stworzenie lepszych warunków do zamieszkania i budowania wyższej jakości kapitału społecznego”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00227979/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: B.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 721449,24 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest wykonanie robót budowlanych polegających
na przebudowie i remoncie istniejącego budynku wielofunkcyjnego wraz z utwardzeniem terenu i budową placu zabaw w m. Przystawka.
W ramach niniejszego zamówienia przewiduje się:
1) Przebudowę istniejącego budynku w zakresie obejmującym przebudowę istniejących
pomieszczeń wc, zamurowanie bądź powiększenie istniejących otworów drzwiowych,
wykonanie instalacji wentylacji grawitacyjnej pomieszczeń. Przeznaczenie, funkcja oraz
parametry użytkowe budynku tj. powierzchnia zabudowy, kubatura, wysokość, długość,
szerokość, warunki higieniczno-sanitarne i pożarowe nie ulegają zmianie.
Zakres robót:
a) roboty rozbiórkowe:
· rozbiórka ścian działowych w piwnicy;
· powiększenie otworu drzwiowego pomiędzy kotłownią a składem opału poprzez częściowe rozkucie ściany;
· poszerzenie otworu drzwi wewnętrznych do kotłowni;
· rozbiórka ścian działowych wydzielających wc i przyległe pomieszczenie gospodarcze na parterze i piętrze;
· demontaż wykładziny pcv w pomieszczeniach;
· demontaż istniejącej stolarki drzwiowej;
· demontaż balustrady wewnętrznej schodów;
· demontaż parapetów wewnętrznych;
· częściowe skucie tynków wewnętrznych w złym stanie technicznym;
b) roboty nowe:
· wykonanie ścian wewnętrznych wydzielających pomieszczenia;
· wykonanie nadproża stalowego;
· wykonanie wentylacji pomieszczeń;
· obudowa pionów wentylacyjnych;
· wykonanie tynków wewnętrznych nowych oraz uzupełnienie starych;
· wykonanie szpachlowania i malowania ścian i sufitów;
· wykonanie projektowanych oraz powiększenie istniejących otworów drzwiowych;
· zamurowanie otworu drzwiowego w piwnicy;
· zamontowanie projektowanej stolarki drzwiowej;
· wymiana istniejącej stolarki drzwiowej na nową;
· wymiana parapetów wewnętrznych – PCV kolor biały;
· wykonanie podłóg z terakoty w pomieszczeniu kotłowni, składu opału i wc w piwnicy oraz pomieszczeń na parterze i piętrze;
· wykonanie uporządkowania terenu po robotach budowlanych.
2) Wykonanie robót budowlanych w zakresie wykonania remontu i docieplenia elewacji
istniejącego budynku wielofunkcyjnego.
Zakres robót:
a) roboty rozbiórkowe:
· demontaż rur spustowych;
· elewacja północna:
- demontaż drabinki stalowej
- demontaż istniejącej balustrady przy zejściu do piwnicy;
· częściowy demontaż istniejącej stolarki okiennej i drzwiowej;
· demontaż parapetów zewnętrznych;
· demontaż ocieplenia z wełny mineralnej stropodachu / stropu nad piętrem;
· inne roboty wynikające z technologii robót;
b) roboty nowe:
· montaż stolarki okiennej i drzwiowej;
· montaż parapetów zewnętrznych;
· docieplenie ścian budynku styropianem / wełną;
· wykonanie tynków zewnętrznych;
· wykonanie ocieplenia z wełny mineralnej stropodachu / stropu nad piętrem / wraz z
izolacjami parochronnymi;
· wykonanie podbitki dachu z materiału niepalnego, np. z blachy gr. min. 0,8mm;
· montaż istniejących rur spustowych;
· elewacja południowa:
- uzupełnić istniejące rury spustowe Ø 100mm / stal ocynkowana;
· wykonanie i zamontowanie nowej balustrady przy zejściu do piwnicy;
· wyłożenie schodów do piwnicy gresem mrozoodpornym;
· montaż włazu rewizyjnego do zsypu opału z pokrywą z blachy ryflowanej o wym.
2,18x1,02m;
· elewacja wschodnia:
- malowanie istniejącej balustrady stalowej;
· inne roboty wynikające z technologii robót;
· wykonanie uporządkowania terenu po robotach budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 933570,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1263351,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 933570,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SATO Sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 050228336

7.3.4) Miejscowość: Białystok, ul. Zielna 31W

7.3.5) Kod pocztowy: 15-339

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie robót sanitarnych - firma MAR-AL Marek Aleksiejczuk

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 933570,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2021-11-26 do 2022-06-07

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-12-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane