Wykonanie operatów rybackich na terenie podlegającym RZGW Szczecin – część IV

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00324956
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-21 12:12
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5272825616
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi środowiska naturalnego

Wykonawcy

15 przyznanych

TOMASZ JABŁOŃSKIPlewiska, PL
3536,25 PLN
TOMASZ JABŁOŃSKIPlewiska, PL
4305 PLN
TOMASZ JABŁOŃSKIPlewiska, PL
3690 PLN
DARIUSZ WOLAKSzczecin, PL
4837,59 PLN
DARIUSZ WOLAKSzczecin, PL
4837,59 PLN
DARIUSZ WOLAKSzczecin, PL
4837,59 PLN
TOMASZ JABŁOŃSKIPlewiska, PL
3690 PLN
TOMASZ JABŁOŃSKIPlewiska, PL
3228,75 PLN
TOMASZ JABŁOŃSKIPlewiska, PL
3536,25 PLN
TOMASZ JABŁOŃSKIPlewiska, PL
4151,25 PLN
TOMASZ JABŁOŃSKIPlewiska, PL
3843,75 PLN
DARIUSZ WOLAKSzczecin, PL
4837,59 PLN
TOMASZ JABŁOŃSKIPlewiska, PL
3536,25 PLN
DARIUSZ WOLAKSzczecin, PL
4837,59 PLN
DARIUSZ WOLAKSzczecin, PL
4837,59 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.