„Remont drogi gminnej Nr 270226K Bobowa – ul. Żydowska w km 0+001,95 do km 0+063,25 w miejscowości Bobowa, Gmina Bobowa”

Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00325374
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00325374/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-12-21 13:31
Lokalizacja
Bobowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0dc3f03d-52ac-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7382129965
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00325374 z dnia 2021-12-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi gminnej Nr 270226K Bobowa – ul. Żydowska w km 0+001,95 do km 0+063,25 w miejscowości Bobowa, Gmina Bobowa”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bobowa (woj. Małopolskie, powiat gorlicki)

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 21

1.5.2.) Miejscowość: Bobowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-350

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@bobowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bobowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bobowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont drogi gminnej Nr 270226K Bobowa – ul. Żydowska w km 0+001,95 do km 0+063,25 w miejscowości Bobowa, Gmina Bobowa”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0dc3f03d-52ac-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00325374

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011449/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 „Remont drogi gminnej Nr 270226K Bobowa – ul. Żydowska w km 0+001,95 do km 0+063,25 w miejscowości Bobowa, Gmina Bobowa”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00294828/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIiGK.271.19.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I.1. Remont drogi gminnej nr 270226K Bobowa – ul. Żydowska w km 0+001,95 – 0+063,25 w miejscowości Bobowa, Gmina Bobowa
- szerokość remontowanej drogi od 2,75 do 4,25
- długość remontu 61,3 mb,
- wykonanie robót związanych ze stałą organizacją ruchu w/w drogi,
- wykonanie inwentaryzacji powykonawczej,
Zakres remontu zgodny ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w dokumentacji projektowej i przedmiarem.

Szczegółowy opis zadania zawarty jest:
- w dokumentacji projektowej stanowiącej zał. nr 1.1 do SWZ
- w przedmiarze robót stanowiący zał. nr 1.2 do SWZ
- STWiORB stanowiącej zał. nr 1.3. do SWZ
- projekt czasowej zmiany organizacji ruchu zał. nr 1.4 do SWZ
- projekt stałej zmiany organizacji ruchu zał. nr 1.5 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W terminie do dnia 16.12.2021r. wpłynęło 3 oferty. Cena najkorzystniejszej przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243540,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 333668,25 PLN

2021-12-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane