Realizacja usług społecznych w ramach projektu „Kompleksowe wsparcie dysfunkcyjnych rodzin zamieszkałych na obszarze rewitalizowanym w Nowym Mieście Lubawskim”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00328954
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-12-23 10:36
Lokalizacja
Nowe Miasto Lubawskie, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8771402321
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradztwaUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi edukacji specjalnejUsługi fizjoterapiiDoradztwo prawne i usługi informacyjneUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

12 przyznanych

FUNDACJA ROZWOJU WARMII I MAZURIława, PL
37 440 PLN
WARMIŃSKO - MAZURSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W OLSZTYNIEOlsztyn, PL
25 000 PLN
FUNDACJA ROZWOJU WARMII I MAZURIława, PL
20 000 PLN
WARMIŃSKO - MAZURSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W OLSZTYNIEOlsztyn, PL
25 000 PLN
FUNDACJA ROZWOJU WARMII I MAZURIława, PL
32 500 PLN
BEATA MACHUJSKA PRYWATNE CENTRUM LOGOPEDYCZNEGRODZICZNO, PL
28 000 PLN
MARCIN SUDWOJOSTRÓDA, PL
14 250 PLN
WARMIŃSKO - MAZURSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W OLSZTYNIEOlsztyn, PL
4960 PLN
FUNDACJA ROZWOJU WARMII I MAZURIława, PL
2600 PLN
FUNDACJA ROZWOJU WARMII I MAZURIława, PL
3200 PLN
FUNDACJA ROZWOJU WARMII I MAZURIława, PL
28 800 PLN
FUNDACJA ROZWOJU WARMII I MAZURIława, PL
15 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.