Modernizacja przepompowni ścieków w miejscowościach Jenkowice oraz Kostomłoty. Część 1 - Modernizacja przepompowni ścieków w Jenkowicach. Część 2 - Modernizacja przepompowni ścieków w Kostomłotach.
Gmina Kostomłoty
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00325833
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00325833/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-12-21 15:10
- Lokalizacja
- Kostomłoty, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-104be06e-6187-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9131501598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
Wykonawcy
1 przyznane
JAN DĄBROWSKIMiechów, PL · lot 0
546 509,44 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00325833 z dnia 2021-12-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja przepompowni ścieków w miejscowościach Jenkowice oraz Kostomłoty.
Część 1 - Modernizacja przepompowni ścieków w Jenkowicach.
Część 2 - Modernizacja przepompowni ścieków w Kostomłotach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kostomłoty
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934992
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ślężna 2
1.5.2.) Miejscowość: Kostomłoty
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-311
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kostomloty.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.kostomloty.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.kostomloty.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja przepompowni ścieków w miejscowościach Jenkowice oraz Kostomłoty.Część 1 - Modernizacja przepompowni ścieków w Jenkowicach.
Część 2 - Modernizacja przepompowni ścieków w Kostomłotach.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-104be06e-6187-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00325833
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-12-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003218/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja przepompowni ścieków w miejscowości Jednkowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PFIZ.36.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 563414,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. przebudowę przepompowni ścieków wraz z infrastrukturą techniczną,2. budowę nawierzchni z kostki betonowej na terenie przepompowni ścieków,
3. montaż monitoringu na terenie przepompowni ścieków.
4. przeprowadzenie prób końcowych potwierdzających uzyskanie zamierzonego efektu.
Przepompownia ścieków wraz z infrastrukturą towarzyszącą znajduje się na działce ewidencyjnej o numerze 36/2, obręb: Jenkowice.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
4.5.5.) Wartość części: 261538,46 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5. przebudowę przepompowni ścieków wraz z infrastrukturą techniczną,6. budowę ogrodzenia terenu przepompowni ścieków,
7. montaż monitoringu na terenie przepompowni ścieków.
8. przeprowadzenie prób końcowych potwierdzających uzyskanie zamierzonego efektu.
Przepompownia ścieków wraz z infrastrukturą towarzyszącą znajduje się na działce ewidencyjnej o numerze 41/20, obręb: Kostomłoty.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232423-3 - Roboty budowlane w zakresie przepompowni ścieków
4.5.5.) Wartość części: 353000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 546509,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 589420,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 546509,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U.Dąbrowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6590001422
7.3.4) Miejscowość: Pojałowice
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-12-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 546509,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
| 2021-12-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |