Dostawa kruszywa na potrzeby Nadleśnictwa Brodnica
NADLEŚNICTWO BRODNICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00326071
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-12-21 21:59
- Lokalizacja
- Brodnica, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8740005607
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kruszywo
Wykonawcy
6 przyznanych
ROMAN MAŁKIEWICZWielki Głęboczek 4, PL
27 871,8 PLNROMAN MAŁKIEWICZWielki Głęboczek 4, PL
27 871,8 PLNROMAN MAŁKIEWICZWielki Głęboczek 4, PL
29 224,8 PLNROMAN MAŁKIEWICZWielki Głęboczek 4, PL
30 307,2 PLNROMAN MAŁKIEWICZWielki Głęboczek 4, PL
29 766 PLNROMAN MAŁKIEWICZWielki Głęboczek 4, PL
27 601,2 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.